Jump to content

Bajki : Bartonfink vs Klicek vs ... ?

Recommended Posts

model wilka prawie skonczony , czas modelingu okolo 4 godzinek z hakiem , w przerwach miedzy klotniami z bartonem :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Jak myslicie robic wieksze detale jak na postac cartoonowa ? czy to w ogole ma sens ?

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kx -> no w koncu TEN kapturek :) modelik fajny ale nie bardzo damski jak to poprzednik zauwazyl, choc moze czemu sie poddawac stywnemu patrzeniu na bajke, moze troche swiezosci nam zaserwujesz ;)

I'm back

Klicek :) co do wilka to glowka wyszla super :) bardzo mi sie podoba - reszte opini na temat wilka znasz :) Przyczepie sie jedynie do duzego palca u stopy jest zbyt plaski jak na moje oko - powinien sie hyba troszke rozplaszczac do spodu :) ale klimat jest

co do kapturka -> to podzielam zdanie Leru. Skoro taka twarzyczka(meska) wyszla , to czemu tego nie wykorzystac ?? :) mysle ze moglo by to byc dosyc ciekawe - w koncu w shreku2 tez cos takiego zrobili :) zastanow sie. Co do samej postaci to moim zdaniem lapki sa za dlogie , ale to twoj concept na ta postac :)

ps. kolanka tez takie golkowate troszke :)

sammael_at -> czekamy :)

witam obywatela Klicka ponownie nie zagladalem tu ostatnio bo mialem problem z grafa i monitorem :) ale juz all right . No widze ze cos tam dlubiesz :) i powolusku cosik zaczyna sie budowac :) . Wilk jest fajny mi sie podoba :) a kapturek hehe to wyglada jak tranwestyta :) hyhyhyhyh . narazie wszystko fajnie czekam na updaty. Ten kapturek to jak niechciane zapomniane dziecko z krzyzowki mariana browara i ziuty szczekoskretnej . :P

hmm. Nawet nie umiem modelowac. no i nie mam neta w domu. za ok tydzien zakladam Neostrade wiec moze wtedy. aktualnie i tak wziolem sobie duzo roboty bo robie intro. taki pokoik i animacja zegarka kieszonkowego w starym stylu... bedzie trudno ale co mi tam.jak skoncze to wam pokaze to powicie co mam zmienic. W nastepnej mini bitwie napewno wezme udzial tylko mam prosbe zebyscie byli wyrozumiali.

keszelu -> co do bitwy to nikt nikogo nie zmusza , ale jesli ktos sie zdecyduje dolaczyc to napewno zapanuje wielka radosc ;) (Klicek ma razje podczas bitwy sie najwiecje nauczysz) Co do vray to google powinno pomoc :)

Marcin -> caly czas staram sie znalezc jakies spoko ustawienia w vray'u(Frendera sobie odpuszcze :) - tzn takie przy ktorych pic w miare spoko wyglada - przy stosunkowo krotkim czasie renderingu) Niestety moj p3 450 Mhz niezbyt sie sprawdza w scenach indoor :/

Co do bitwy niech sie toczy wlasnym tempem - czasu jest sporo - a swiat nie sklada sie niestety tylko z maxa/grafy3D :) no moze stety :)

Cos tam wydlubalem ale nie zawiele - tak jak napisalem na razie rozkminiam vray'a

stoliczek nocny + swieczka + fotel(fotel do poprawki :)

jejeje nareszcie znalazlem czas na zrobienie czegokolwiek :))

hyhy, ale akurat wyjezdzam :D

jak wroce w czwartek, to wam wrzuce pierwsze skriny.

zmienilem troszke zalozenie, i bedzie to raczej czarnoksieznik z krainy oz, nioz dziezwczynka z zapalkami :) ale i tak bedzie jazda :P [ sorx ze tak dlugo nic nie robilem ]

Leru->Big THX :)

Ponizej -> zabralem sie znowu za kapturka :) strasznie dlugo mi szlo ukladanie materialu ale mysle ze efekt jest fajny (poprawki i tak trzeba bedzie naniesc :)

Kilka pytań :

1. Co sądzicie o takich wloskach (chodzi mi o warkocze)- czy beda wygladaly ok - czy moze jednak zrobic tak jak na orginalnym concepcie ?(oczywiscie fryzurka to narazie prowizora)

2.Czy kapturek nie jest zbytnio baniakowaty przez ta spodnice? - wydaje mi sie ze takie przerysowane niemowlece proporcje beda ok Co sadzicie ?

kapt5.jpg

Ps. wiem wiem przepite oczy ;)

Witam,

wg mnie kapturek bardzo fajny, to co rzuca sie najbardziej w oczy, to to w jaki sposob warkocze wychodza z tego kapturka, chyba ze sa tam specjalne dziury :D, a takze spod koszyka, ktory chyba takze powinien byc wiklinowy.

Oglonie postac bardzo przyjemna, swietnie utrzymany bajkowy styl, oby tak dalej.

Pozdrawiam

Wszystko super jak narazie :] Bardzo mi sie podoba; kapturek z pelerynka bardzo ok. Warkocze niefajnie przechadza przez kaptur, troszke pretnsjonalne nawet jesli sa tam dziury. Twarz jeszcze rozjasnij bo teraz to mi przypomina jedna z dziewczynek utopionych w Japonskich horrorach ;)