Jump to content

Recommended Posts

Witam, jestem na praktykach i dostałem zadanie żeby poprawić pozycjonowanie jednej stronki. Klient zażyczył sobie stronę pod domeną kanadyjskiedomy, ale chce żeby pozycjonowała się pod frazami 'domy z bali' i 'domy z drewna'. Frazy te są oczywiście jako słowa kluczowe, są używane w artykułach, powstawiane w altach pod obrazkami, w opisach itd. Tymczasem po sprawdzeniu za pomocą programu od googla, witryna znajduje się na ok 70 stronie przy wyszukiwaniu za pomocą frazy 'domy z bali', przy frazie 'domy z drewna' w ogóle jest na ponad 100-ej stronie, za to przy 'kanadyjskie domy' jest na pierwszej i jest pierwszym niesponsorowanym rezultatem. Jest to dosyć dziwne, szczególnie, że analiza słów kluczowych za pomocą usług google wykazała, że sformułowanie 'kanadyjskie domy' ma większą konkurencję niż dwa wyżej wymieniane.

 

Wiem, że mogę jeszcze spróbować dodać tzw. chmurę znaczników, albo bawić się w precle, ale nie sądzę żeby to dużo pomogło. Ktoś wie dla czego ta strona się tak słabo pozycjonuje pod podanymi frazami, mimo, że są prawie wszędzie ?

 

Ps. wiem, że napchanie zbyt wielkiej ilości słów kluczowych na strone traktowane jest przez wyszukiwarkę jako spam i pozycja takiej strony jest jakby karnie zaniżana, ale to raczej w przypadku setek fraz na stronie, u mnie nie ma mowy o takich ilościach

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy