Jump to content
floo

Deadpool: The Game - SDCC 2012 Trailer

Recommended Posts

Skutecznie mnie ten trailer zniechęcił do gry ;) Okropny jest...

@blinq mnie również. A najbardziej drażni mnie wykonanie samej postaci, które jet tragiczne pod względem stylistycznym i jakościowym. Na CGhub widziałem Deadpool-a w kilku wersjach które prezentowały się znakomicie.

Nie do końca rozumiem jak można zepsuć potencjał takiego charakteru. :/

Ten filmik to znakomicie oddaje:

....następny czubek Denveroid... już się gdzieś inkubuje.....:)))

... bo wczesniej nie bylo czubkow i wszyscy zyli w przyjazni, nad miastami zawsze byla tecza, wszedzie rosly kolorowe kwiatuszki a ludzie odziani w snieznobiale szaty tanczyli i spiewali usmiechajac sie radosnie do siebie, podjadajac manne sypiaca sie z nieba i popijajac miodkiem ktorym plynela rzeczka.

...gry komputerowe rozprówajki... są największym złem jakie powstało na tym padole... drenują słabe umysły nastolatków... i to musi zamienić się w czyny niewirtualne.... oby nie na twoich plecach... ale szanse są coraz mniejsze... nie ma odwrotu... "ludzie ludziom zgotowali ten los"... Nałkowska.... powraca....!!!!

kurcze a ja zawsze myślałem że to komunizm i nazizm to było najgorsze co powstało na tym padole ;)

Hitler ze Stalinem musieli niezle pogrywac w mlodosci... Pewnie szachy zdrenowaly ich mlode umysly i rozszerzyli bitwy poza szachownice...

eskalacja przemocy wciśnięta nieprzygotowanym młodym umysłom dotknie wszystkich... Was też... tworzycie presję społeczną groźniejszą niż wszystkie izmy.... każdy nastolatek ma rozpruwać bo koledzy rozpruwają. Bagno rozlało się wszędzie chociaż.... np. już nawet tutaj po ostatnich wydarzeniach ten badziewny trailer nie trafił na fronta.................:)))

DziadQ - Rock'n'Roll tez był kiedyś złem ;) ale rozumiem Twój ból, bo jak patrzę na nowe pokolenie oglądające jakiś syf w TV to żal dupę ściska, że im taką sieczkę z mózgu robią.

Dzadku - a oglądałeś chociaż batmana? Np tego ostatniego? To co powiem, jest dość banalne ale postać batmana powstała 80 lat temu, prawdopodobnie zanim Ty przyszedłeś na świat. Sporo rzeczy się od tego czasu zmieniło ale sama idea tej postaci nie. Wciąż jest to człowiek pokrzywdzony przez los, który z różnych powodów ( na temat których powstawały nawet całe opracowania naukowe ) walczy z przestępczością, próbują zaprowadzić sprawiedliwość w swoim mieście i chronić ofiary przed oprawcami. Ta koncepcja postaci w ogóle się nie zmieniła. Mało tego, mimo że mineło 80 lat i świat się zbrutalizował on wciąż nie zabija swoich wrogów, mimo iż wg niektórych, niektórzy z nich mogliby spokojnie zasługiwać na taki właśnie koniec. Ta idea jest do dziś i może, może zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że ta postać uczy pewnych pozytywnych wartości młodych ludzi. Same filmy Nolana o batmanie też radziłbym Ci pooglądać zanim coś o nich powiesz, bo jak na moje jak się chwilę nad nimi zastanowić to poruszają w fajny sposób różne tematy, zarówno te aktualne jak i ponadczasowe. Ale co to może być za wartościowy film, jeśli główny bohater lata w pelerynie prawda?

Co do bagna. Bagno było, jest i będzie. Poczytaj sobie co działo się w Stanach w początkach XX wieku. U nas w takim Pe-yr-ylu to tak pięknie było wszystko tuszowane że prawdopodobnie o większości mordów się człowiek nie dowiedział bo przecież w Polsce socjalistycznej to jest przede wszystkim pięknie i bezpiecznie! Chociaż nie przeczę że może fakt, że kolega mojego ojca, który wrócił do domu po godzinie policyjnej został tak spałowany przez milicję, że musiał się zgłosić do szpitala, wpłynął trochę na to, ze mniej morderców i gwałcicieli wychodziło po zmroku z domu.

Oj ten zwiastun jest paskudny. Bardzo to słabe. Zgadzam się, że raczej zniechęca niż zachęca. Deadpoola jakoś nigdy specjalnie nie lubiłem, sprawdza się jako średniej skali bad-guy i to wszystko, ale to jest jeszcze gorsze.

A dziadek jak to dziadek, wspomina stare dzieje i jak to było pięknie za jego czasów, bo mózg już tak ma, że to co złe usuwa z pamięci. Biologii nawet dziadek nie przeskoczy, choćby i na rolkach. Za te 10-20 lat pewnie będę też tak gadał.

t.

twórcy mają pod górkę bo czarna komedia to bardzo trudny gatunek i łatwo taką grę spalić, już powstało parę gier które miały być śmieszne a efekt był raczej cienki jak chociażby saints row: the third czy bulletstorm

oj... taaaak... ledwo sobie przypominam... Woodstock gloryfikował przemoc i strzelanie do wszystkiego co się rusza....:)))

Taak Woodstock... Piękne romantyczne wydarzenie. Miłość, pokój, braterstwo a także zbiorowe narkotyzowanie się ( bynajmniej nie trawką ) zapijanie ( również na śmierć ) i masowe chędożenie i rodzenie pozniej dzieci, których ojcowie są nieznani lub mają głęboko w gdzieś to że jakieś potomstwo mają.

A później i tak większość tych natchnionych ludzi wbijało się w garnitury i zasuwało do pracy w korporacjach bo rzeczywistość dawała im potężny cios w potylice.

Ale oczywiście piękny epizod - występy Hendrixa, Joe Cocker'a czy Janis Joplin z wtedy, nawet znając tylko z zapisków filmowych ciężko jest zapomnieć.

Edited by CzAk1

Hmm... A dwa tysiące lat temu odpowiedź na tą dyskusje zawarł Horacy:

Nie pytaj próżno, bo nikt się nie dowie.

Jaki nam koniec gotują bogowie,

I babilońskich nie pytaj wróżbiarzy.

Lepiej tak przyjąć wszystko, jak się zdarzy.

A czy z rozkazu Jowisza ta zima,

Co teraz wichrem wełny morskie wzdyma,

Będzie ostatnia, czy też nam przysporzy

Lat jeszcze kilka tajny wyrok boży,

Nie troszcz się o to i ... klaruj swe wina.

Mknie rok za rokiem, jak jedna godzina.

Wiec łap dzień każdy, a nie wierz ni trochę

W złudnej przyszłości obietnice płoche

@GP... kup nową drapieżna grę dziecku... niech się uczy... krwawego życia bez idei.... w DEMOkracji... jeszcze ciągle w wersji DEMO.... :))

@EC... każdy wspomina wybiórczo...byle było z czego wybierać....:)))

@legomir...

Jaki nam koniec gotują bogowie

a mieli nam dać wolną wolę, a znowu coś szykują.... kabaret....:))))))))))))

kup dziecku grę... miej własna wolę... niech się raduje pacholę....

@legomir...

a mieli nam dać wolną wolę, a znowu coś szykują.... kabaret....:))))))))))))

Wolna wola dotyczy podejmowanych wyborow a nie okolicznosci w jakich sa podejmowane. Nie obejmuje tez wyboru konsekwencji.

Naiwny ja znów zapomniałem że wyślizgujesz się jak ryba zamiast stanąć twarzą w twarz z argumentami oponentów.

Ta szermierka jest zabawna raz na jakiś czas.

@Nezumi....musisz dziecku kupić strzelanko-wyrzynankę... nie masz wyboru... ktoś zadecydował za Ciebie... presja społeczna została wykształcona... możesz tylko mieć nadzieję, że dziecku to nie zaszkodzi bo w zasadzie nie szkodzi (tak mówią wszystkie badania sponsorowane) oprócz kilku przypadków które się mnożą.... miej nadzieję i śpij spokojnie.... może się uda nie zostać ojcem Jocker-a... a jak się nie uda to będziesz sławny.... wybieraj.......:)))))))

@GP... złóż broń... jak jest zabawna... i pograj z dzieckiem.... w wymordowanie miasta....:)))

Ohh... Bo lepiej jak się miliony mordowały naprawdę to nie wpływało przecież na psychikę ludzi... Takie dziecko, którego zginął ojciec na wojnie było przecież nie ruszone psychicznie...

Stawiasz się w pięknej sytuacji O Obrońca Jedynej Nieskazitelnej Pacyfistycznej Prawdy. bo przecież to publiczność musi się dostosować do Ciebie, ale kiedy wcześniej sie dostowała do czegoś innego to na pohybel... Coś ten twój miecz prawdy cały czas Cie kuje w tyłek Galahadzie...

@Nezumi....musisz dziecku kupić strzelanko-wyrzynankę... nie masz wyboru... ktoś zadecydował za Ciebie... presja społeczna została wykształcona... możesz tylko mieć nadzieję, że dziecku to nie zaszkodzi bo w zasadzie nie szkodzi (tak mówią wszystkie badania sponsorowane) oprócz kilku przypadków które się mnożą.... miej nadzieję i śpij spokojnie.... może się uda nie zostać ojcem Jocker-a... a jak się nie uda to będziesz sławny.... wybieraj.......:)))))))

Dziadku, jest taka zasada, ze jesli chce sie dyskutowac to odpowiedz musi miec jakikolwiek (chocby sladowy) zwiazek ze zdaniem adwersarza. Dobrze tez jest jesli zawiera jakikolwiek - niechby i watly - argument. Inaczej to zwyczajnie nie ma sensu.

@legomir... nie ma wijny... no to ją stwórzmy wirtualnie... nie należy odwyknąć... bo przyjdzie potrzeba to będziemy mieli nabuzowane mięso armatnie.... Szwejka sobie poczytaj....:)))

@Nezumi... ....musisz dziecku kupić strzelanko-wyrzynankę... nie masz wyboru... ktoś zadecydował za Ciebie... presja społeczna została wykształcona... możesz tylko mieć nadzieję, że dziecku to nie zaszkodzi bo w zasadzie nie szkodzi (tak mówią wszystkie badania sponsorowane) oprócz kilku przypadków które się mnożą.... miej nadzieję i śpij spokojnie.... może się uda nie zostać ojcem Jocker-a... a jak się nie uda to będziesz sławny.... wybieraj.......:)))))))... taka mantra, aż pojmiesz jej sens... nie będzie łatwo....!!!!

bla, bla, bla... Ci najbardziej nabuzowani na walkę to w takie rzeczy nie grają... Wolą wyjść na ulice i sie po prostu pona...ać czy z prawa czy z lewa.

Chcesz walczyć z wojną walcz z państwem i patriotycznymi bzdurami.

I wiesz zawsze wolałem Gawaina...