Jump to content

Recommended Posts

Na wstępie wypada mi się ze wszystkimi przywitać gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum. A więc Witam:). Chciałbym dzisiaj pokazać scenę którą miałem zamiar zrobić od jakiegoś czasu. Jest to łąka lub jak kto woli polana znajdująca się przy lasku. Soft to 3ds max, vray, photoshop i odrobinka after effects. Wszystkie komentarze mile widziane:)

 

SqOh3.jpg1kgZA.jpg

Link to post
Share on other sites

Cieszę się że przypadło do gustu:) Drzewa nie są moje, dorwałem je na jakiejś stronce za darmowymi modelami. Niestety były dość kiepskiej jakości ale DOF załatwił sprawe. W AE zostały dodane lens flare'y, te latające pyłki w postaci mniejszych kropek i zabrudzenia obiektywu w postaci większych.

Link to post
Share on other sites

Brzydkie bokeh. Niemniej bardzo fajny teścik, choć trochę mało;) Jest tam jakieś zdjęcie czy wszystko w CG zrobione? Ta trawa jeszcze przed pierwszym planem w ogóle nie widoczna, przez co niespecjalnie spełnia w kompozycji swoje założenie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zrobienie takiej trawy nie jest specjalnie trudne. Najpierw stworzyłem sobie kilka kęp trawy o różnych długościach i gęstości, do tego jakieś roślinki i rozsiałem je multiscatterem. Shadery też nie są skomplikowane, opierają się głównie na 2sidedMtl. Poniżej wrzucam screen przedstawiający kilka kęp przed rozsianiem.

lWWqv.jpg

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy