Jump to content

Recommended Posts

• Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak tutaj pięknie teraz 😄 mam nadzieje że pojawi się jakaś apka dla Maxa   Hejka, dawno tu nic nie wrzucałem, ale jako że dziś tutaj zawitałem do was, to wrzucę jakieś staroci, które i tak

Hejka ludzie, tym razem mała wrzutka - procreatowe bazgrolki i dwa ostatnie spidy

Hej ludzie, będzie mały off-top  zauważyłem ze coraz więcej znajomych ma problem z nadgarstkiem albo cieśnią. Dbajcie o zdrowie, ćwiczcie, proste rozciąganie to już coś. Ja niestety z własnej winy i p

Posted Images

Na tym etapie staraj się nie używać czerni lub ciemnych kolorów wcale. Raz, że nie masz jeszcze takiego wyczucia formy i waloru i my nie widzimy za bardzo co tam się ma dziać, dwa, że tego nie ćwiczysz, kiedy zalejesz wszystko wiadrem :)

Na niektorych speedach fajnie wyszlo przez kontrast, kontrast ladnie odcina formy, ale potem na nastepnych pracach - szczegolnie tych z samym walorem - mozna sie zorientowac, ze nie do konca to bylo swiadome i troche jeszcze brakuje.

Bo oczywiscie nie mowie ze cos jest be i nie wolno tak malowac. Bo wszystko wolno, ale wazne zeby to bylo swiadome i zebys wiedzial co robisz.

Wiem, bo sama tak robiłam z tym czarnym, wydawało mi się, że 'lubię czarny', a w efekcie zalewałam wszystko to, czego nie umiałam wykończyć.

Wróć się do jaśniejszych kolorów, użycie ciemnych przyjdzie z czasem :)

Dzieki za krytyke i cenne rady :D z tym czarnym to u mnie to roznie bywa ale wiem o co chodzi, natomiast jesli chodzi o forme to nie wiem jak sie za to zabrać !. Jesli masz jakies rady co do tego chetnie wyslucham . Pozdrawiam

Fajnie ten ostatni wygląda :) Tak myślę,że gdybyś dodał temu rycerzowi jakieś mocniejsze światło na prawym ramieniu, tarczy i głowie to byłoby to jeszcze ciekawsze :)

Nom, tak jak pumax prawi :) Dodatkowo na Twoim miejscu zdecydowanie zwęziłbym tego rycerza, bo ma za szerokie barki. O ile lewy można przełknąć, tak prawy staje w gardle i mocno piecze ;p

znowu sobie kompo nie przemyślałeś i plany ci sie spłaszczają bo nie masz różnicy walorowej.

-zmieniłem ci kompo

-odciąłem goscia zrobiłem go bardziej ludzkiego i epickiego(?!)

-potfora dałem bardziej do tyłu i dodałem powiększyłem zęb było bardziej e... patrz wyżej.

-komp-lementarnie rozbiłem plany

over__4__by_coyoteart-d60ltnu.jpg

PSD!

https://dl.dropbox.com/u/22038608/over%20%284%29.psd

Na tym etapie staraj się nie używać czerni lub ciemnych kolorów wcale. Raz, że nie masz jeszcze takiego wyczucia formy i waloru i my nie widzimy za bardzo co tam się ma dziać, dwa, że tego nie ćwiczysz, kiedy zalejesz wszystko wiadrem :)

Na niektorych speedach fajnie wyszlo przez kontrast, kontrast ladnie odcina formy, ale potem na nastepnych pracach - szczegolnie tych z samym walorem - mozna sie zorientowac, ze nie do konca to bylo swiadome i troche jeszcze brakuje.

Bo oczywiscie nie mowie ze cos jest be i nie wolno tak malowac. Bo wszystko wolno, ale wazne zeby to bylo swiadome i zebys wiedzial co robisz.

Wiem, bo sama tak robiłam z tym czarnym, wydawało mi się, że 'lubię czarny', a w efekcie zalewałam wszystko to, czego nie umiałam wykończyć.

Wróć się do jaśniejszych kolorów, użycie ciemnych przyjdzie z czasem :)

Eh. Nie lubię zdania "nie używaj czerni", nie da się namalować mrocznego obrazka bez czerni, nawet form w jasnym.

Raczej chodziło o - nie ukrywaj wszystkiego w cieniu, tylko z powodu problemu z opisem form lub kolorem. No i nie używaj ciemnych płaskich plam zamiast cienia, cień nie jest czarną dziurą.

Dzieki wielkie ludziska pomogliście i to bardzo bardzo a ja tym czasem mam dylemacik która wersje dokończać :P

P.S. co do tej czerni to nie używam jej do cieniowania cos mam z monitorem bo w psie jest normalnie po zapisaniu juz sie staje ciemniejszy obrazek , walczyłem z tym ale jednak odpuściłem nie wiem jak to ustawić a jasne i kolorowe obrazki jakoś mnie tak nie kręca

messaging_attachment.php?aid=d68c320553851c0026fcc13dc80bfed2&mid=mid.1365251953744%3A65b85e4392cbcfe291&uid=100001384712513&accid=100001384712513&ext=1365255605&hash=AQA1TW4qbQ7P8JG2TNcdox_C7cUH9re4265brM7ZbVatSA

messaging_attachment.php?aid=79a5ac7d2896fd4f8e2eeb01f104ed9c&mid=mid.1365248708074%3A31655ec5c777774f20&uid=100001384712513&accid=100001384712513&ext=1365252597&hash=AQBNAXuHWJA3yC4uowETlpBgHDmquRuTw5Eu6Nd6EX6qxQ

5v654768dsghkjgfjh.jpg

b5563243hghgh.jpg

ten tu too tak dla fanu

skilll1.jpg

messaging_attachment.php?aid=cd564a203a49c339a1d41d73b696900b&mid=mid.1365232166639%3A1261141c385651b330&uid=100001384712513&accid=100001384712513&ext=1365252886&hash=AQAyWxZ-gKdGNDYfUtxQBIdM2iqr1C0_XSnWR7xkkITXMw

Edited by Kalberos

Jesli chodiz o twj problem, zobacz czy masz wszedzie profile ustawien na sRGB, jesli jest gdzies adobe RGB, to wlasnie z tamtad moze wynikac klopot roznicy pomiedzy.psd a .jpg.

Over Kojota to bardzo dobra propozycja! Chodz moim zdaniem brakuje w niej kilku elementow ktore stanowily by o calkowitej spojnosci obrazka. W obecnej chwili po przymruzeniu oczu widac, jak mocno te plamy swiatla po prawej stronie konkuruja o uwage. No ale wiadomo, nikt nie bedzie tej pracy malowac za Ciebie, wiec zainwestownay w to czas za pewne nie pozwolil na super dokladne rozmuyslanie nad kazdym elementem ^^'

Jesli pojdziesz w tym kierunku to postaraj sie nieco urozmaicic plany, chodzby takimi pierdolami jak latajace kamienie, kurz bitewny, cokolwiek, co spoilo by to w jednosc.

Ice czytam ci w myslach :P Dalszy etap reszta pozniej dodam kamienie i piasek bo kobieta zyc mi nie daje :P

Mam wszedzie srgb i nie wiem co jest grane

trooooollll.jpg

Edited by Kalberos
coraz fikuśniej to wygląda :D a co do intousa tu używałeś już gryfla na spronżynce :D

sprezynka

A co do obrazka to dobre kierunek :) Aczkolwiek nie jestem fanka rozbebeszania tyle jednego obrazka. Moze cos swiezego? : )

coraz fikuśniej to wygląda :D a co do intousa tu używałeś już gryfla na spronżynce :D

sprezynka

A co do obrazka to dobre kierunek :) Aczkolwiek nie jestem fanka rozbebeszania tyle jednego obrazka. Moze cos swiezego? : )

Sprężynka to jest to :D Genialny wynalazek ^___^

To co Coyote proponuje ma sens, fajnie światłem podziałał na tym overze :) A co do twarzy to ta z przedostaniej wersji jakoś bardziej mi się widzi :)

Sprężynka to jest to :D Genialny wynalazek ^___^

To co Coyote proponuje ma sens, fajnie światłem podziałał na tym overze :) A co do twarzy to ta z przedostaniej wersji jakoś bardziej mi się widzi :)