Jump to content

Recommended Posts

• Replies 893
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak tutaj pięknie teraz 😄 mam nadzieje że pojawi się jakaś apka dla Maxa   Hejka, dawno tu nic nie wrzucałem, ale jako że dziś tutaj zawitałem do was, to wrzucę jakieś staroci, które i tak

Hej ludzie, wrzucam cos nowego, niestety tylko na to mam zielone światło. Robilem te okladki w pomiedzy zleceniami 😄

Hejka ludzie, tym razem mała wrzutka - procreatowe bazgrolki i dwa ostatnie spidy

Posted Images

piraci mocno nie udani ? mam zupełnie odwrotne wrażenie,co prawda ilustracja jest mniej wykończona niż reszta ostatniej wrzuty, ale to nie świadczy o tym że jest nie udana, piraci są bardzo udani, jeśli się mylę to proszę niech ktoś powie czemu.

no rzeczywiście te koślawe dłonie na pierwszym planie rażą w oczy, nogi piratów za bardzo może się zlewają z mgłą ? ale przyznasz olaf że odbiór tej pracy jest bardzo przyjemny jak się ją małą ogląda ? może by to dalej pocisnąć ? lepiej wykończyć

Jak nie ma dobrej znajomosci bryly to swiatla rozkladaja sie przypadkowo i widac ze nie ma tam za bardzo warsztatu wiec wykanczanie tego niewiele zmieni. To samo z anatomia - calych postaci, ogolnie w kazdej pracy. Ale odbior jest przyjemny, bo jest ciemno i sa swiatla. mojej mamie by sie podobalo gdyby bylo wiecej fioletowego.

• 5 months later...
Troche to dziwne że jak człowiek wrzuca zajebiste prace to jest zero komentarzy. a jak człowiek wrzuci gówno totalne to jest pierdyliard komentarzy. nic dziwnego że celebrytami zostają często ludzie którzy nie są zbyt inteligetni tylko po porstu mocno głupi.

14402886814144.jpg

14402886814144.jpg

widzę że chyba nie zrozumiałeś metafory tego postu. Tak wiem że ta praca to żart. bo rozmawiam prawie codziennie na skype z kalberem. i tak wiem że te posty to żart. tylko właśnie chodzi oto że na tym forum są zajebiste prace które nie mają ani jednego komentarza. A wszelakie gówna. lub takie żarty jak np ten. mają komentarze.

widzę że chyba nie zrozumiałeś metafory tego postu. Tak wiem że ta praca to żart. bo rozmawiam prawie codziennie na skype z kalberem. i tak wiem że te posty to żart. tylko właśnie chodzi oto że na tym forum są zajebiste prace które nie mają ani jednego komentarza. A wszelakie gówna. lub takie żarty jak np ten. mają komentarze.

słaba metafora

jak praca jest słaba to się wytyka błędy, a jak praca jest ekstra to nie ma do czego się przyczepić

Maciek ma dużo racji. Da się zauważyć że jesteśmy świetni w wytykaniu błędów a nie umiemy chwalić. Kiedyś sam potwornie narzekałem na pustosłowie postów "awesome!!!" Ale dziś zauważam że i one są bardzo potrzebne. Teraz żeby wątek zrobił "wow" trzeba mie trolla w postaci Nordea czy dziadka 3d. Smuteczek.