Jump to content

Recommended Posts

• Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak tutaj pięknie teraz 😄 mam nadzieje że pojawi się jakaś apka dla Maxa   Hejka, dawno tu nic nie wrzucałem, ale jako że dziś tutaj zawitałem do was, to wrzucę jakieś staroci, które i tak

Hejka ludzie, tym razem mała wrzutka - procreatowe bazgrolki i dwa ostatnie spidy

Hej ludzie, będzie mały off-top  zauważyłem ze coraz więcej znajomych ma problem z nadgarstkiem albo cieśnią. Dbajcie o zdrowie, ćwiczcie, proste rozciąganie to już coś. Ja niestety z własnej winy i p

Posted Images

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

Hej

Bardzo fajne masz te malunki. Druga, trzecia oraz piąta praca to moje faworyty ;) Baba z łańcuchami ma fajną fakturę na skórze, chodzi mi tutaj o te pociągnięcia pędzla na plecach, super to wyszło.

Ogólnie to przejrzałem sobie całą twoja teczkę i można się z niej dużo nauczyć. Miałeś wzloty i upadki, ale wybrnąłeś z tego i progres poszedł w górę co widać w porównaniu do pierwszych twoich prac.

Trzymam kciuki w dalszym tworzeniu i oby tak dalej.

NIe poddawaj się bo idzie to w na prawdę dobrym kierunku.

Pozdro.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Racaja Graft, spierdzieliłem walor

Tutaj kolejna przerwa od pracy, na szybciocha poleciałem dalej ze szkicem. Nie jestem zadowolony z efektu, niestety straciła praca ten taki szkicowy klimat no ale cóż następnym razem będzie lepiej ...

Pozdrawiam

https://www.artstation.com/artwork/YxYqw

mateusz-michalski-2.jpg?1485783529

szkic

mateusz-michalski-black-hussary.jpg?1485705531

Edited by Kalberos
  • 2 weeks later...