Jump to content
Kalberos

Teczka 2D Kalberos

Recommended Posts

A co my mamy powiedzieć? :0. Osiągnąłeś już taki poziom że żaden z żuczków niczego nie doradzi. Co najwyżej może powiedzieć "awesome".

Należysz już "niestety" do tego typu użytkowników że to TY "powinieneś" wypowiadać się na temat prac innych, to i owo doradzać. Z powodów o których wspomniałem wyżej.

A że forum wymiera? Cała biała rasa wymiera. Dzisiaj rano sobie to uświadomiłem. Kiedy się obudziłem. W czasach kiedy byłem gnojem plac na którym mieszkam- tętnił życiem od dzieciarni, która bawiła się ochoczo w czasie wakacji. Dzisiaj dzieci jest dosłownie zero a za 20 lat będą sami staruszkowie. Postarajmy się żeby chociaż 3d max pl. zdziadział jako ostatni.

PS Najbardziej podoba mi sie ten hamerykański czołg.

W kwesti dzieci, to u mnie tego biega spora grupka. Natomiast problemem jest to ze nie kopią w piłę, graja w klasy, tylko siedzą (część już w okularach ) przy tabletach, telefonach i łatwo się domyślić co robią.

Wracając do tematu - sam się cały czas uczę , wciąż popełniam błędy jak każdy z nas, dlatego z nadzieją że ktoś coś mi podpowie co jeszcze źle robię, nad czym powinienem popracować, wstawiałem te prace. Niestety tutaj już nie ma nikogo, wszyscy siedzą na fb, instagramie dlatego kończę przygodę z tą teczką, digartem itp bo to już strata czasu, którego ostatnio mam co raz mniej dla siebie.

Pozdrawiam.

Ten Coelian na wydruku mega mocarz pamiętam jak się jarałem takimi okładkami jak kleiłem modele, kupowałbym w ciemno :D

Z ostatnich prac, które wrzucałeś, najbardziej podoba mi się Hetzer, wyrzutnia rakiet Patriot i ten autobus (przekozak :)

Ogólnie - większość prac, które dopracowałeś prezentuje się bardzo przyzwoicie. Na etapie szkicu bywa z tym różnie, ale ostatecznie jako klient byłbym zadowolony, otrzymując takie "finished 2d", jakie pokazujesz. Jest spoko.