Jump to content

Recommended Posts

• Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak tutaj pięknie teraz 😄 mam nadzieje że pojawi się jakaś apka dla Maxa   Hejka, dawno tu nic nie wrzucałem, ale jako że dziś tutaj zawitałem do was, to wrzucę jakieś staroci, które i tak

Hejka ludzie, tym razem mała wrzutka - procreatowe bazgrolki i dwa ostatnie spidy

Hej ludzie, będzie mały off-top  zauważyłem ze coraz więcej znajomych ma problem z nadgarstkiem albo cieśnią. Dbajcie o zdrowie, ćwiczcie, proste rozciąganie to już coś. Ja niestety z własnej winy i p

Posted Images

W dniu 17.10.2020 o 21:51, krzys!3k napisał:

wrzuta super, najfajniejsze są takie długie teczki gdzie można zobaczyć taki progres, także super ze odświeżyłeś i wrzucaj dalej 🙂

Dzieki za ciepłe słowa. Pozdrawiam ludziska ;D

• Like 1

Hej ludzie, będzie mały off-top  zauważyłem ze coraz więcej znajomych ma problem z nadgarstkiem albo cieśnią. Dbajcie o zdrowie, ćwiczcie, proste rozciąganie to już coś. Ja niestety z własnej winy i pracoholizmu się załatwiłem, przez co straciłem wiele fajnych projektów, jednak wciąż mam nadzieje że uda mi się z nimi kiedyś współpracować.

Jasik czas temu naszkicowałem sobie siebie w pozach do ćwiczeń, które staram się codziennie wykonywać na sam start, bo reszta dochodzi później i to juz kwestia tego co można a czego nie wolno.

Wstawiam te szkicuny tutaj z myślą że komuś się to przyda i ominie go to cierpienie i nie moc wykonywania pracy.

cwiczenia od1do33.jpg

• Like 6
16 godzin temu, Kalberos napisał:

Hej ludzie, będzie mały off-top  zauważyłem ze coraz więcej znajomych ma problem z nadgarstkiem albo cieśnią. Dbajcie o zdrowie, ćwiczcie, proste rozciąganie to już coś. Ja niestety z własnej winy i pracoholizmu się załatwiłem, przez co straciłem wiele fajnych projektów, jednak wciąż mam nadzieje że uda mi się z nimi kiedyś współpracować.

Jasik czas temu naszkicowałem sobie siebie w pozach do ćwiczeń, które staram się codziennie wykonywać na sam start, bo reszta dochodzi później i to juz kwestia tego co można a czego nie wolno.

Wstawiam te szkicuny tutaj z myślą że komuś się to przyda i ominie go to cierpienie i nie moc wykonywania pracy.

cwiczenia od1do33.jpg

Dzięki za motywacje !  poranny rozruch już zrobiony! haha 😄 

• Like 1
  • 4 weeks later...

Ja mam straszny problem z tymi twoimi procreatowymi bazgrolkami - z jednej strony super, a z drugiej, no kurde, wielu tym bazgrolkom niewiele trzeba by wskoczyly na poziom odlotowej ilustracji. A ten kogut z przedostatniego szkicu rzadzi ❤️

• Like 2
1 godzinę temu, BetiiX napisał:

Ja mam straszny problem z tymi twoimi procreatowymi bazgrolkami - z jednej strony super, a z drugiej, no kurde, wielu tym bazgrolkom niewiele trzeba by wskoczyly na poziom odlotowej ilustracji. A ten kogut z przedostatniego szkicu rzadzi ❤️

Dzieki 😄 sam mam z tym problem, moze to poprostu kwestia tego ze meczy mnie ten mały ekran przy malowaniu. Bo jesli chodzi o szkice to nie ma lepszego narzedzia do tego 😄

• Like 1

Podoba mi się, szczególnie dwa pierwsze mają taki przyjemny klimat 🙂 Lubię takie obrazki w plamach bo pozostawiają trochę miejsca dla wyobraźni żeby wypełnić luki i zdetalizować a jak juzjest obrazek wykończony to jest ryzyko że coś nie siądzie i potencjał się zmarnuje 😛

• Thanks 1