Jump to content
kots

JavaScript: Skrypt do kręcenia stronami :)

Recommended Posts

Fajne. Pod Chromium mam jednak kilka takich dziwnych przeskoków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe, fajnie że chciało Ci się podzielić, bo nie miałem okazji czegoś takiego testować. Szkoda ze zabija CPU na laptopie i mobilu. szkoda także, ze nic się nie mówi o jakimś lepszym szybszym/lepszym js'ie. Po kilku napisanych rzeczach w tym grze w htmlu odpuszczam ten rynek kompletnie, bo się strasznie uwstecznił. Nie ma się co cofać o 5-6lat dla samej mody na html5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@adek – To głównie zależy od zawartości strony, im bardziej napakowana treścią (np. Facebook :) ), tym większe będzie obciążenie procka no i będą przycinki. Da się jeszcze zoptymalizować ten skrypt (który i tak just bardzo prosty), ale cudów bym się nie spodziewał. Niestety.

 

@ola-f – Dzięki. Owszem, zabija. Kropka. :) Wiedziałem od początku, że tak będzie. :P Gdyby myśleć o jakimś poważnym wykorzystaniu tego skryptu, to wypadałoby zoptymalizować kod obracanej treść (maksymalnie prosty) oraz zredukować rozdzielczość na ile to tylko możliwe. Na urządzeniach mobilnych w ogóle bym zrezygnował z takich bajerów. Strona mobilna ma, w moim rozumieniu, działać na maksymalnej ilości możliwych sprzętów. Ale to takie co by było gdyby. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy