Jump to content

World of Warcraft: Mists of Pandaria Cinematic Trailer

Recommended Posts

Sam w WoWa nie gram, ale Cinematic fajnie wykonany. Mina orka i kolesia w 2:30 mnie osłabiła ;D Generalnie pozytywny odbiór, mimo iż pomysł jest powiązany z Kung-fu Pandą :P

Nie zgodzę się z Ola-fem, że nie ma czegoś, by włączyć to jeszcze raz. Osobiście lubię takie cinematiki i chętnie obejrzę sobie jeszcze raz :)

Fajny humorek, świetne wykonanie. Kiedyś grałem w wowa TBC 2.4.3 i świetnie wspominam ten spędzony czas, razem z Final Fantasy CC na PSP to najlepsze gry w jakie grałem. ;) Poza tym wiele produkcji ostatnio czerpie z kultury wschodu, była nie odkryta więc czas to zmienia. Potem dalej będą szukać po zakamarkach ludzkości czegoś "oryginalnego" co mało kto zna a już istniało. ;)

(ja bardziej od strony gracza) najpierw to a później diablo3 trocha failuja w moim mniemaniu, jedynie co im wyszło to starcraft2. Mam wrażenie że kiedyś mieli pasję do gier a teraz maja tylko marketing :/

Przefajne :)

chociaż w całym world of warcraft pełno jest różnych kopii motywów i nawiązań do literatury/filmu to fakt faktem orientalne pandy (bo niby jakie?) były już dawno. Na pewno przed Kung-fu panda, ale nie ryzykowałbym stwierdzenia, że to koncepcja całkowicie oryginalna ;)

W sumie to rzeczywiscie postac pandy byla jeszcze przed WoWem, pamietam ją z Warcrafta 3 czy tez jakiegos moda do niego.

Co do samego WoWa to ciezko powiedziec zeby mieli jakas spojna wizje, pierwszy dodatek to jak pamietam byl fioletowy kosmos z goblinami budujacymi rakiety i obcymi ktorzy postanowili przyleciec na ziemie, co jakby na to nie patrzec dosc ciezko sie zgrywalo z wczesniejszym swiatem. Potem bylo mrocznie i gotycko, a teraz ma byc chinsko i pandziascie. Ja sie dziwie ze ta gra im wciaz tyle ludzi przyciaga, ale widac sie podoba :)

Sam cinematic uwazam za bardzo fajny i pozadnie wykonany, tez mi sie podoba scena z przekazaniem wloczni orkowi :)

pozdrawiam

No super:) Ohh, ale bym pograł! Budzik na 6:00 w wakacje i... to były czasy.

Dzięki tej grze wiem, że prawdziwie jest powiedzonko, że alkoholikiem jest się do końca życia. Najwyraźniej tak jest z każdym nałogiem. Madafaka;)

Panda pojawiła się we Frozen Thronie i też miała zabawny charakter bo była pijakiem :P Swoją drogą dobra postać ^^ a filmik przyjemny chociaż gry nie cierpię w przeciwieństwie do Warcrafta 3

Pomine kontekst gry bo sam klimat wowa i tanczàce trole niebardzo mi pasuje. Sam trailerek mi sie podoba swietnie wykonany, duza dynamika, świetna animacja i bardzo bogate layouty fajny render i światło szczególnie jak zaczyna sie przebijać słońce. a walczàca panda to zawsze bedzie kung fu panda :) dla mnie git