Jump to content

Recommended Posts

• Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obie ostatnie prace bardzo mi się podobają. Pierwsza ma fajny, gęsty klimat, druga bardzo oryginalna. Obie świetnie wykonane. Woda to jakieś podmalowane tekstury, overpainting czy pędzle ?

PS. Te pierścienie unoszące dom, to z matrixa, czy przypadkowe podobieństwo ?

Dzięki za Wasze komentarze @incasent, @QbisieQ

@QbisieQ, W pierwszym woda to jest tylko overlay zdjęcia, w drugim postarałem się już bardziej, czyli lekki overlay z domalowaniem kilku drobnych fal dodaniem blików i położeniem pędzlem takiego nieregularnego odbicia na wodzie. Tak pierścienie są z matrixa ;) Ogólny pomysł na ten obrazek był taki, że blenduję matrixa z odlotem i patrzę czy coś mądrego z tego wyjdzie. (może to mnie usprawiedliwi brakiem własnego dizajnu z tej strony :P)

@Coyote, @bezio, @Kalberos, @Dobry Pasterz, @grass, @theSZ dzięki za komentarze do obu obrazków :) Co do tego miasta na wyspie to rzeczywiście coś brakuje, chyba jest tak za płasko. Chyba jakiś pomost wychodzący poza kadr albo jakiś smok by to uratował :D (za dużo Gry o tron)

Wrzucam jeszcze proces do domku: https://dl.dropboxusercontent.com/u/5075030/aktywne%20linki/wrzuta%203/proces.jpg

Latający domek - nice. W ogóle te bardziej wykończone prace w twoim wykonaniu mi bardzo pasują. Na tej wyspie brakuje czegoś wyróżniającego się bardziej(jest latarnia ale nie do końca chyba spełnią tą rolę ) żeby zaczepić oko. A z tymi szybkimi szkicami to nie ma się co podniecać, że nie wychodzą- właśnie dlatego są szybkie żeby wybrać 1 z 10. Pozdrawiam i dzięki za wcześniejszą poradę.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
W ostatnim poście pyszności. Te dopracowane są świetne :D Jak uzyskujesz takie ziarno? przez filtry tylko? Pozdrawiam

Dzięki, to chyba bardziej pędzle o takiej fakturze, choć daję również szarość na overlayu i rzucam na tozwykły grain, czasami przeskalujęw górę, żeby nie był zbyt drobny

świetne prace! Twój dizajn kombinezonow? Mogę się tylko przyczepić do dziwnego połączenia światów - na tle tych kolumn dzida wyglada troche za bardzo antycznie.

Dzięki! Tak, kombinezony dizajnowalem, najpierw bawilem sie w zbrushu z głowà, helmem, a potem dawalem to do psa i domalowywałem resztę. Z włócznią miałem właśnie trochę problemu bo nie wiedzialem co kompozycyjnie zagra dobrze zanim jej ne wstawiłem a potem właśnie obawiałem się czy nie wygląda troche zbyt typowo.