Jump to content
Profeska

Pojazd 3d: Audi A3 Paris Motor Show

Recommended Posts

Witam

Projekt nad ktorym mialem ostatnio przyjemnosc pracowac. Wykonalem min.styleframesy do 60s animacji nowego modelu Audi A3 na targi motoryzacyjne Paryz 2012.

Moja rola to Art direction, 3d (bez modelu samochodu) oraz kompozycja. Calosc wykonałem w Cinemie, vray i PS.

Audi_S3.jpg

Edited by Profeska

Świetne nawet doczepić się za bardzo nie można. No może w nr 2 gubi się refleksja na dachu od strony tła i jakoś mi to mi przeszkadza. Ale w 3 i 4 to już się naprawdę nie da

no no pozazdrościć kawał dobrej roboty pokazane części na 3 obrazku mnie rozwaliły.

Poprawiłeś mi humor tymi szotami. Bajka.

Są jakieś szanse na ujęcia w 1080p?

Niesamowite , pełna Profeska Panie Profeska :)

Pozdrawiam.

Najbardziej odstaje drugie ujęcie. Pomimo przedstawianego obiektu, rendery bardzo dobre.

Kawał świetnej roboty! :) Zdradzisz kto jest odpowiedzialny za rendering i kto za postprodukcję w PS? Chętnie bym rzucił okiem na inne pracki tych osób. Pozdrawiam.

Jeszcze raz dziekuje za komentarze. Animacja powinna byc dostepna w ciagu paru tygodni na mojej stronie. Kris-R -tak zdradze - za rendering i post - ja bylem odpowiedzialny;).

Edited by Profeska

O, fajne. Czekam na animację. Podoba mi się ten motyw z samochodem rozłożonym na części. Fajnie to musi w ruchu wyglądać.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy