Jump to content

Recommended Posts

W tle zdjęcie NYC to twój compositing mam na myśli klimat połączenie NYC z niebem.Patrząc na to co poza zdjęciem to fajnie,że to wszystko jest w podobnym klimacie kolorystycznym, ale praca może być lepsza. Skala tekstur nie siedzi na: sofie,betonowej ścianie a szczególnie na firance (z odległości 5 m raczej nie widać faktury firanki).Materiał podłogi zmniejsz blur bo w oddali daje on nieprzyjemny rozmyty efekt.Flary w lampach to fajny efekt,ale trzeba to dopracować dostosować flarę do obrysu lampy.Jeszcze się tak na to przyglądam i na teksturze betonu są dwie rózne wielkości dziur po szalunkach.

Link to post
Share on other sites

chłopaki na forum wynajdą nawet igłe w stogu siana i bardzo dobrze, nie ma ze boli. wady widoczne na piewszy rzut oka opisał *rly, moza łatwo sie ich pozbyc, wtedy praca bedzie na 10. teraz tez jest super ale moze byc jeszcze lepiej:)) moim zdaniem najwieszym atutem jest tło, niebo na tle miasta wyszło poporstu rewelacyjnie, gratuluje.

Link to post
Share on other sites

@rly - na moje to nie tylko skala tekstur tutaj leży, ale i ogólnie skala poszczególnych elementów. Głownie razi mnie taka wielka sofa, w porównaniu do barierki, no chyba, że jest odwrotnie - barierka jest zbyt niska. W każdym bądź razie mając ją (na takim wysokim piętrze) sięgająca jedynie do pasa dość łatwo można mieć okazję do nauki latania. Dywan też dziwny, te włosie jest zbyt sztywne, powinno bardziej opadać na podłogę.

 

To tak ode mnie, pozdrawiam,

Niedźwiedź

Link to post
Share on other sites

Dzięki bardzo za uwagi i wyszukaniu elementów które należało by poprawić. Teraz widzę DOF jest zdecydowanie do poprawki. Faktycznie barierka jest za niska i z innymi uwagami także się zgadzam. Np. dywan.

@ Touch. Tu zdecydowanie trudniej o pochwały, ale za to jak są cieszą bardziej :) Ale wrzucam tu renderki przed wszystkim po to aby poczytać uwagi takie jak powyżej.

Dzięki chłopaki.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

jak dla mnie to srednio. 30% obrazka to zdjecie i dlatego robi dobre wrazenie.

dywan i sofa kiepskie.

barierka juz wczesniej wspomniana a pozatym wydaje mi sie ze na takiej wysokosci (150-200m) nikt by na cos takiego nie pozwolil.

ciekawi mnie jak sie te wszystkie okna zasuwa i jakiej sa one szerokosci bo widac tylko cztery tracki a pozmieszczenie ma na oko przynajmniej 10-12m szerokosci.

ochydna biurowa/sklepowa klimatyzacja w sufice. takie rzeczy sa instalowane pod sufitem albo w sufice blisko sciany i wygladaja podobnie do tych trackow ktore masz na okna

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy