Skocz do zawartości

teczka3d:_charaktery


brave

Rekomendowane odpowiedzi

Studio razem z DOFem moim zdaniem świetnie pozwala się skupić na samej postaci, przy czym jest j utrzymane w podobnym tonie kolorystycznym jak sama postać, dla mnie harmonia.

 

Ile czasu dziarałeś model w zbrushu? Wygląda na ogrom roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięks!

 

Wrzucam otexturowaną kobitke :) i nowego charaktera survivalovca . Pierwsza wersja to scuplt w zbrushu następna to render otexturowany i podmalowany w ps ie.

Pozdrawiam i wielkie dzięki za komentarze !

 

qxn0.jpg

 

pfzf.jpg

 

3tna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni bardzo fajny.

Dziewczyna w niebieskim wygląda jak ktoś kogo znam, bardzo żywa jak na taki cartoon.

Pan z brodą ma bardzo nienaturalne włosy, taki stylizowany warkocz który ma pani w zbroi wygląda o niebo lepiej niż włosy u tego pana. Jak chcesz mieć pojedyncze włoski, musisz je chyba bardziej dopracować, tu wygląda na jakiś szybki test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odwiedziny :) miło mi niezmiernie!

do obalenia podsyłam kolejne 2 charaktery . Nad niedzwiedziem podsiedziałem troszke wiecej zastanawiając sie jaką ostateczną formę i wyraz mu nadac - wyszedł tak jak widac - render z zbrasha plus ps-owe docieplanie :) tło i maznięcia

pozdrawiam!!

 

4j1p.jpg

 

riar.jpg

iBW

rgie.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała kolorystyka, jak zwykle podziwiam wyobraźnię i swobodę w tworzeniu takich grafik, widać w tym ten brak ograniczeń, jaki osiągnąłeś, w sensie - robię tak jak chcę i to co chcę, nie ma czegoś takiego, jak niedostatki warsztatowe. Brawo, jesteś bardzo inspirującym grafikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne rzeczy, swietny styl! Przychylam sie jednak do opinii Olafa, ze +5 do czytelnosci automatycznie daloby +50 do fajnosci. Miejscami ciezko rozczytac jak dana postac jest 'zbudowana' - szczegolnie widac to na misku, gdzie to ugiete ramie zlewa sie idealnie z cielskiej, a pazury kolorem ze skala. Takich 'tangentow' troszke jest, ladne, czyste sylwetki, gdzie nie nakladalyby sie na siebie poszczegolne partie ciala / obiekty, sporo by pomogly. Ale poza tym - mi sie te charaktery podobaja bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny niedźwiedź, kolorystyką mi się kojarzy z Pascalem Blanchem.

 

Dziewczyna z guzikiem ma trochę zbyt trupi kolor twarzy jak na mój gust (pewnie przez kontrast z ciepłymi i ostrymi kolorami ubrań i tła), ale oprócz tego fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać sprawia wrażenie nadmuchanej. Widać to w kończynach - przedramionach i udach. Detal na przedramieniu wygląda jakby był przyklejony, jakby był monolitem(co za słowo;p) z ciałem. Nie wiem jak to napisać..Nie jestem też przekonany co do zmarszczek na spodniach.

W sumie nie wiedomo, czy to potać realistyczna, czy nie. Ogólnie praca jest na na prawdę wysokim poziomie, ale to co widziałem we wcześniejszej Twojej działalności, przeglądając teczkę, bardziej do mnie przemawia. Jest konkretne, w konkretnym kieunku stylistycznym.

Poza tym jeśli robi się w stylu bardziej kartonowym , kreskówkowym to można sobie pozwolić na pewne nie wiem, niedociągnięcia, czy wyolbrzymienia.

To moja opinia. Nie każdy musi sie z nia zgadzać.

Jestem bardzo ciekaw co dalej pokazesz

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności