Jump to content
marcool

animacja 3d/ magic forest Teaser

Recommended Posts

Zajawka bardzo dobra. Fajne rzeczy w ogóle robicie. Ile będzie trwał pelny film?

Zajawka bardzo dobra. Fajne rzeczy w ogóle robicie. Ile będzie trwał pelny film?

Dzięki Adek! Film będzie trwał 2 i pół minuty. Bardzo krótka forma ;p

Na bogato, troche w stylu kreskowek WB: i animacja, i muzyka (swietne dźwięki). Chce sie zobaczyc wiecej...

wyglada fajnie, ale troche środki wyrazu przesadzone moim zdaniem, ale to tylko moje.

Ogólnie fajnie, ale to co ola-f. Miejscami mocno przesadzone, że aż szczypie w oko :)

Trzymam kciuka i dawać całość :)

R.

super to :) zwiekszylbym tylko szybkosc animacji o 30% po calosci. Troszke dynamiczniej by wyszlo.

bardzo sympatyczne w odbiorze. Wiem z eto nie ma najmniejszego znaczenia, ale.. . Od strony technicznej w czym robiona tizer i cala animka?

pozdrawiam

Wielkie dzieki za wszystkie komentarze. Nad ta krotka animacja pracowalismy w wolnych chwilach, wiec zajelo to pare miesiecy. Caly projekt robiony jest w Maya.

Pozdrawiam

Bardzo fajne.

Przesadzone środki odbieram jako stylizację, mi nie przeszkadza.

Dzieki! Co do tych srodkow, to oczywiscie taka wlasnie miala byc stylistyka. Byc moze dla niektorych przesadzone, oczywiscie kwestia gustu, a 2 sprawa ze byc moze jest to nieco nieumiejetnie zrobione. Coz , uczymy sie dalej :)

Fajne, sympatyczna wiewiora choc jak ktos juz wczesniej wspomnial moze przydaloby by sie odrobine szybciej/dynamiczniej ale i tak jest super :)

Mi sie bardzo podoba, fajne wykorzystanie animacji, mocno przerysowana co moim zdaniem swietnie sie laczy z designem postaci. Super!

z ciekawosci, czy te dodatkowe linie przy szybkich przejsciach z pozy do pozy byly dodane w post produkcji czy to bylo zaimlementowane jakos w mayi jako czesc riga?

Dzieki panowie, bardzo sie ciesze ze animatorom sie podoba :)

z ciekawosci, czy te dodatkowe linie przy szybkich przejsciach z pozy do pozy byly dodane w post produkcji czy to bylo zaimlementowane jakos w mayi jako czesc riga?

Tak, jest to zaimplementowane w mayi.

Genialna rzecz, niby 3d a ogląda się jak dobrą starą kreskówkę. Genialna postać, płynne ruchy... całość jest super.

Super spoko! gdzie tam Disney ! to przecierz kieruje sie w strone dobrej kreskowki WB.

Jak dla mnie moze byc jeszcze grubo w strone cartoony animacji :)

No no, ja też jestem pod wrażeniem. Może nie przesadzałbym z 30% ale, przydały by się trochę większe wyczucie timingu i Slow In and Slow Out. Choć pisząc to rozumiem, że to może być tylko czyste czepialstwo. Rewelacja, koncept postaci świetny, model, rig i shader, stylizacja bardzo mi się podobają. Powodzenia chłopaki. *****

Super, bardzo sie cieszymy z cieplego przyjecia i z nowa dawka motywacji jakiej nam dodaliście, siadamy do klikania.

Ps. Spróbujemy zrobić to jeszcze szybsze o te 30% ;)