Jump to content
artursadlos

Artur Sadłos rysuje rzeczy //08/09/2014//

Recommended Posts

Dawno nic nie było puszczone. Trzeba nadrobić.

Total War: Warhammer - koncepty do cinematika który zrobiliśmy w PI

?format=1000w&storage=local

I głowki jeszcze rysowałem do książki kucharskiej

Mam pytanie do osób które ogarniają forum:

Nie mogę zmienić tytułu w pierwszym poście (kiedyś mogłem). Zawsze tam updatowałem datę z wrzutką nowych prac. Poradzi ktoś?

Możliwe, że już termin upłynął. Sprawdze czy moge go zwiekszyc. Chyba było to kilkaset dni.

Ładniusio oddany charakter materiału pazłotkowego na facjacie ino troszkę się nie czyta czy to kosmita czy człowiek, no i zanadto czuć wklejki niepodmaziane a to zawsze jakiś stylowy zgrzyt.

Te wklejki w tle jak biglebowsky wspomnial - w duzym stopniu oslabiaja prace.

Na telefonie malowane w Infinite Painter. Ogród Saski w Warszawie.

?format=750w&storage=local

bigu - na razie wklejkami się nie przejmuje. Eksperymenta.

Fajna kompozycja. Jak się dobrze przyjżeć wszystkie linie się nieźle równoważą :)

Mam wrażenie, że głowa jest trochę za duża w stosunku do reszty ciała, ale może ulegam złudzeniu ponieważ jego prawa dłoń (ta od strony krwi) wydaje się zbyt mała w tym skrócie perspektywiczym:)

A tak ogólnie to super pracki :)

Technicznie jak zawsze petarda, mnie natomiast gryzie pancerz, który ma Geralt. Nie pasuje mi do sposobu walki Wiedźminów i ogólnego, w miarę low-fantasy klimatu całego świata. Jakby Conan był w takim samym naramienniku bez niczego to spoko, ale Geralt wydaje mi się, że wygląda dziwnie.

Kwestia gustu - wiadomo. Może w ogóle taki pancerz jest w grze? Nie wiem - nie skończyłem jeszcze.

DraxMustHurt - Dzięki. Jeśli chodzi o pancerz to idea za tym jest taka, że na szybko założył co zdążył/w pośpiechu/zastał go stwór gdy się kąpał czy też chędożył :) Chciałem taki szczątkowy kawałek jego pancerza.

DAGOO - pooglądałem i faktycznie głowa wrazeniowo za duża. Trochę w tym winy rozwianych włosów, troszkę proporcji. Celna uwaga.

Odświeżony art z CONCEPTVERSE: Mooeti. Odświeżam bo lubię niektóre starsze i chcę je wrzucić do artbooka (jest w planach ale nieprędkich) a swojej oryginalnej formie są leciwe i widzę za dużo błędów.

?format=1500w&storage=local

Super wyszło Ci oświetlenie na pierwszym obrazku. W ogóle obie pracki są kozackie, widać tu światowy poziom i tyle ;)

solidne rzeczy. w klimacie, którego teraz szukam wiec poleciało do rip-off folder :P

To dorzucę resztę :) Trochę takiej mojej produkcyjnej pracy. Cudne i dopieszczone koncepty zrobili Damian Bajowski i Michał Matczak - możne się pochwala na forum swoją pracą.

?format=1500w

?format=1500w

?format=1500w

?format=1500w

for-honor_art_013.jpg?format=1500w

?format=1500w

?format=1500w

?format=1500w

?format=1500w

?format=1500w

W dechę. Prace bardzo inspirujące. Aż samemu chciałoby sie podobne klimaty stworzyć. Tylko że umiejętności...