Jump to content
artursadlos

Artur Sadłos rysuje rzeczy //08/09/2014//

Recommended Posts

Ta faktura ulicy jest robiona na osobnej warstwie, czy robiłeś od razu wszytko za jednym zamachem na jednej? A jesli na osobnych to bawiłes się w jakieś blokowanie warstwy albo opcje mieszania? Ładny obraz.

Diem - robione jak obraz farbami. Niebo>dalsze tło>środkowy plan>pierwszy plan>detal końcowy. Bez blokowania, bez mieszańców warstw. 95% jednego pędzla.

bardzo ciekawe są te Twoje obrazy przedstawiające takie prawdziwe chwile z życia. Ten tutaj przedstawia taką naturalną scenę którą byłoby można zobaczyć na ulicy. Taka tematyka jest rzadko poruszana przez artystów, i fajnie zobaczyć, jak ktoś jednak to robi. Jak widzi się taki nietypowo zwyczajny obraz, to ma się wrażenie że niesie on ze sobą bagaż emocjonalny.

a jaaaki to braasz?? na pewno taki co cały obrazek robi! a te 5% to wybranie wielkości zdjęcia po którym malujesz!

bardzo ładne rzeczy Artur rysuje :)

o to do tego trailera co sie nie podobał na głównej ;p e tam do trailera wiedźmina robiłeś lepsze ;p, a tak serio to fajne fajne :) uwielbiam malarski feeling na Twoich pracach!

Bardzo ciekawie jak zwykle, najlepsze jak dla mnie pierwsza (klimatttt) i pieseł. Popieram Wwwoja co do feelingu. wincyj!:D

O żesz Ty... szczęka opada... no i teraz musze PS-a odpalać... :P :P Kolory bardzo mi się podobają, wpadasz na nie tak z głowy, czy szukasz wpierw jakiś fotek / refek żeby wykminić kolory pod dany pomysł / nastrój jaki masz w głowie... ?? Czy to raczej kwestia eksperymentowania...??

a nie pokazywales tego obrazka kiedyś z nałożoną camera3D w AE?

emenems - kolory wynikają z nastroju jaki chcę uzyskać. To jakie światło, pogode czy porę dnia wybiorę potem determinuje nastrój kolorystyczny który chcę żeby jako tako trzymał się prawideł fizyki :)

Next:

?format=1000w

oj panie dosć często latam ostatnimi czasy i nawet nie wiesz jak bardzo mi się ta praca nie podoba ;p

ja dosc czesto ostatnio uzywam perspektywy, reszta jak wyzej.

Na remake'u robota widać przypływ skilla :) Bardzo mi się podoba ten obrazek, choć ze światłem można by bardziej poszaleć. I trochę wilgoci by nie zaszkodziło.

hehehe :) to może być fajna sprawa robić ten sam obrazek co jakiś czas :), a potem zmontuj gifa :)