Jump to content

Artur Sadłos rysuje rzeczy //08/09/2014//

Recommended Posts

• Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za miłe słowa i fronta.

Testowałem nową appkę na androida Infinite Painter. Całkiem spoko i pędzle niezłe. Ale po niedługim czasie procek nie wyrabia i mocno się tnie. Może w końcu zrobią jakąś dobrą w kontent i stabilną. Testowane na Note Pro 12.2 wiec tez nie powinno byc problemu ze sprzetem.

?format=1000w&storage=local

• 3 months later...

Technicznie i kilmatycznie petarda!

Jedynie poza łucznika jakoś tak mnie gryzie. Nie wygląda, jakby ta strzała miała w jakikolwiek znaczący sposób zaszkodzić świni, a łucznik stoi jakby był zupełnie pewny jej natychmiastowej smierci, a nie swojej spowodowanej lecącą na niego łapą świni :p

pozazdrościc skilla, pracka super klimatyczna, zastanawiam się tylko jakby to było gdyby obserwować całą sytuację z perspektywy łucznika... klimat pewnie byłby nieco bardziej intensywny.. ;-) no ale to juz mówimy o zupełnie nowym arcie.... tak czy owak super :D :D

Eh.. wspaniała praca pozazdrościć ;) ale takie prace napedzają mnie do ćwiczeń bo też chce tak umieć malować =D

I pytania techniczne : Ile pan malował dzieło?

Jakich pedzli użył?

I w jakiej wielkości kartki zaczyna pan zazwyczaj prace?

Świnia na sterydach galanta, zawsze mnie zastanawiało jak ludzie tak dobrze potrafią wkomponować postać w tło, u mnie za każdym razem to wygląda jak makieta postawiona w jakimś krajobrazie, albo makieta za jakąś postacią, ech. A te 2 dachy w pierwszym planie trochę odstają od reszty. Nie czuje się że ten dolny jest niżej a ten większy dach powinien być trochę rozpixelizowany, żeby nie odwracać uwagi od łucznika i reszty, tak jak to się rozmazuje wzrok kiedy patrzymy na coś konkretnego,a przed nami jest jakiś nieistotny obiekt, taki fajny efekt rozmycia ostrości tu by się nieźle sprawdził.