Jump to content
Sidre

Tygodniowy Speedpainting #156 - Warcraft !AWARD EDITION!

Recommended Posts

Cudny temat Sidre! :D Zawsze chciałam maznąć coś w wowowych klimatach, ale nigdy jakoś nie było okazji ani czasu :) Dla mnie WOW to zawsze były seksi laski z długimi uszami i długimi brwiami i oczywiście NARAMIENNIKI :D Także ode mnie night elfka.

PS: nie starczyło czasu na czyszczenie krawędzi i rendering :

i7DdN.jpg

Telthona nie kończ tego. To się samo broni. Teraz jest wprost zajebiście!

P.S: Jak wrażenia z GW2 po takim czasie od premiery? Pomijając oczywiście dziwną politykę ANet'y w eventach (jak nie dostane 20-slotowego baga za 3 godziny męki to łby poukręcam)

Status: ano gramy w GW2 z przyjaciółmi, ale party mają ograniczenia do 5 osób więc nie można grac ze wszystkimi znajomymi naraz. A głównie po dungeonach się chodzi. Same eventy okolicznościowe tez jakoś bez szału (np ten halloweenowy co był :P jakoś w ogóle nie czuło się tam klimatu halloween) Nie mówiąc już o fajnym systemie craftingu który jest jednak mega ograniczony :/ jest np tylko jeden krój ciucha na tier :/ aż sie craftować odechciewa. wszystkie postacie więc biegają ubrane tak samo i w ogóle mam wrażenie że jakoś mało kekaiowe te modele są :P Ale ogólnie jak ktoś lubi fantasy i ma troche czasu wolnego to jak najbardziej :D Gralibyśmy więcej, ale niestety granie ze znajomymi pożera i czas i energię, więc jak się osiąga ten 60, 80 lvl w gw2 to w sumie lepiej czas poświęcić w granie w inne gry, żeby być na bieżąco z innymi tytułami :)

PS: a tą grafikę to sobie poza konkursem wykończę :D Fajnie się ją rysowało i wiem jak to mogę dalej pociągnąć więc jak znajdę chwilę czasu to ją ruszę tak czy siak :>

Ciesze sie Telthona, że temat sie podoba , co z resztą widać po Twoim wrzucie. :D

Dziękuję za zaczepki ale ja tym razem poobserwuje tylko ;] Temat zdecydowanie za blisko tego co na co dzien dla klientów klepie ;P

Dziękuję za zaczepki ale ja tym razem poobserwuje tylko ;] Temat zdecydowanie za blisko tego co na co dzien dla klientów klepie ;P

ej no wez nie badz taki, narysuj cos ;]

Kurde prowokacja nieudana ;)

Narysuj coś chociaż poza konkursem :D albo uaktualnij teczkę :D :D

Edited by grass

Haha, wyobraziłem sobie Omena jako przedszkolankę i masę dzieciaków szarpiących go za koszule i skamlących "proszę, no weź, narysuj coś". Oczywiście bez obrazy dla nikogo, takie luźne skojarzenie :).

P.S: Telthona jakbyś włączyła przypadkiem GW2 to dopisz sobie do znajomych Seleste.1205, może kiedyś przejdziemy się na dunga :).

czyjaś tam córka , zdradzona i zdradzająca ;) na pewno nie elfka ;)

beznazwy1sh.jpg

Ta pod głosowanie

Edited by grass

Guest PietrasPete

telthona - instant fav.

kurde, masa fajnych pracek a ja z taką szmirą wychodzę. Coś jeszcze popróbuję pospeedować, tanio skóry nie sprzedam;)

Guest PietrasPete

no i jest, undead warlock

ed: oczywiście pod głosowanie idzie ona

2468lj4.jpg

Edited by PietrasPete

No to moje wejscie. W planie mam jeszcze 2 sztuki:D Oj zagralo by sie w wowa.

wow2.jpg

Wow1.jpg

Fajnie, że ktoś się wziął za trolle, teraz do kolekcji brakuje chyba tylko gnomów i dranei ;)

Lecę nabazgrać, któregoś z nich, takiego tematu nie mogę przepuścić.

Siemanko.

Przypominam tylko, że dziś o północy mija termin.

Więc nie wychodzimy w piątek z domu na browary, tylko walimy przy tablecie :D

no to ja trzecie poedjscie. Kurcze jakos strasznie portretowo jade...spróbuje coś maźnąć jeszcze przed północa;p

TĄ PRACE ZGŁASZAM DO KONKURSU

wow3.jpg

Edited by Kaze