Jump to content

Animation: Two Glowing Lights

Recommended Posts

Plastyczność i otoczenie całkiem ok, chociaż troszkę za monotonnie i to niezmieniające się światło w tle...

Główne zarzuty mam do ruchu światełek, które po prostu mnie nie przekonują, nie są ani przekonująco zrywane (z szumikiem), ani płynne i majestatyczne... Na mój gust wyszły sztuczno/nijako.

Ale jakby nie było bardzo miła wprawka warsztatowa. :)

PS. Co za rodzice... ;)

Gotham, zgadzam sie co do ruchu swiatelek, ze mozna byloby je troche jeszcze poruszac wlasnie z takim szumikiem. Nastepnym razem.

Manysh Trafo - co masz dokladnie na mysli jesli chodzi o jakosc? Wiesz, ze to jest kompresowane? Ze original jest czysciutki jak lza? :)

swietne :) mi sie bardzo podoba :) fajnie zgrane z muzyka, nie jakies kiczowate, nacickane, bardzo mile w odbiorze :)

jedyne do czego bym sie przyczepil to sztywnosc ruchu podczas "kopulowania" (ze sie tak wyraze).

nie nie :D nie chodzi o jakies ruchy gora dol tylko w momencie kiedy jedno swiatelko uderza w drugie az prosi sie zeby (juz jako jednosc) choc troche ruszyly w lewo.

Taka mala dygresja

Szkoda że takie płaskie to wyszło.... jakby poruszały się tylko w osi x i y... a mogły by podlecieć na chwilkę bliżej widza...

ale plasycznie bardzo sympatyczne... :) Co do kopulacji to leru masz rację... trochę wibracji by się przydało... w końcu to taki punkt kulminacyjny.. myślę że nawet moglo by sie kilka drobinek świecących z tego połączenia oderwać... to by dodało jeszcze smaczku... bo to tak oszczędne że smaczków potrzeba dużo aby to uatrakcyjnić...

ale spoko... jest dobrze