Jump to content
indian

Obiekty 3d: Wizualizacje Produktów - shoes4free

Recommended Posts

Hej,

dawno nic nie wrzucałem do tego wątku, w ramach przypomnienia o sobie kilka prac wykonanych na szybko, zazwyczaj jeden dzień na model render i postpro.

cyX9W.jpg

IhpIs.jpg

OutUj.jpg

kS2hQ.jpg

TvRYs.jpg

uuq2k.jpg

Paszczak z muminków :D dla chętnych:

salut.

Edited by indian

w telefonach nie tyle same modele co ich prezentacja ryje ostro czape, bardzo dobrze to wyglada!!!

5* jesli chodzi o mnie

Bucik piękny! Ale ostatni render taki o, raczej bym nie pokazywał, zniekształcony i wygląda jak Paszczak z muminków :D sprzęcior też świetny. Mega robota, pięć gwiazdek!

noo naprawde super to wygląda !! małe pytanko w telefonach tło z cieniem pod komórka jest całkowicie w ps dodane?

tak maciek, tło jest całkowicie w ps, cień pod komórką tak samo, i niestety to widać, ale postaram się z tym powalczyć przy kolejnych pracach, macie może jakieś propozycje co fajnego można by zrobić dalej :? chcę ten wątek traktować bardziej jako teczkę, więc możecie spodziewać się że pojawi się tu coś jeszcze :)

bbandi blackberry :*

Miłosz3ds już zmieniłem w poście i dałem paszczaka jako link żeby nie psuć odbioru innych prac :)

Vehr dzięki ziom, postaram się :-)

Tamyl91 dzięki :] jak masz ochotę też zmierzyć się z tym bucikiem to mogę go tu spokojnie udostępnić szerszemu gronu :)

plasti dzięki :) modele nie są super skomplikowane, nie zagłębiałem się w detale, których i tak nie było by widać, więc na model wychodziło średnio z 1,5h :} i bardziej skupiłem się na ich prezentacji, a nie modelowaniu śrubek czy karty SIM.

Fajniutknie :) Szczególnie tła mi się podobają i robią fajowy klimat :) Gratki :)

Dokładnie tak samo robię obszycia, byłem ciekaw czy masz jakąś inną technikę

indian świetna robota. Mógłbyś zdradzić pare szczegółów nt postprodukcji telefonów (chodzi mi gł. o ten przyjemny glow bijący z obrazka) jeśli to nie jest tajemnicą:) Gradient w PSie robiony, tak? No i buciki od Zary:) pierwsza klasa:)

mishu pewnie są jakieś super zaawansowane metody, do których my zwykli ludzie nie mamy dostępu :) ale jeśli takim sposobem, który opisałem wyżej można zrobić to samo w dosyć krótkim czasie, to po co wydziwiać :}

xmass dzięki:) jasne że mogę zdradzić , żadna tajemnica, nawet większość została zawarta w tutorialu Lis'a .

Głównie najpierw bawię się tłem, jakieś grandiety czy cuś, potem zabawa z suwaczkami żeby nie wyglądało to mdło, korekty kolorów, filtry fotograficzne takie sprawy:) Glow bijący od obrazka to duży Wysmoothowany okrąglak z białym kolorem, puszczony na Nakładkę (Overlay).

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to feel free to write to me :}

Edited by indian

O dzięki za bucika ;) chętnie popatrzę jak to zrobione :) Telefony ładnie zaprezentowane :)

Jedynie sie czepne do odbić na ziemi z shopa, reszta yami-yami.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy