Jump to content
Baggins

Platige Image - zmiana wizerunku i inne nowiny.

Recommended Posts

Z niemałą radością chciałbym pokazać rebranding Platige Image. To był juz najwyższy czas żeby to zrobić. Razem z naszymi partnerami z Juice udało się moim zdaniem zrobić coś naprawdę mocnego.

Prezentacja poniżej. Warto zapamiętać nazwiska ludzi w to zamieszanych a szczególnie Marcina Kobyleckiego, który przekonał nas wszystkich, że warto to zrobić właśnie tak i jest głównym inicjatorem tej zmiany.

http://www.behance.net/gallery/Platige-Image-Rebranding/6606403

Jednocześnie rusza odświeżona strona Platige Image, która w nowej formie jest po prostu solidną wyszukiwarką naszych projektów o "nieco" rozszerzonych możliwościach.

http://www.platige.com

I wreszcie wszystkie nasze shorty, w jednym miejscu i w dobrej jakości.

http://www.platigeshorts.com/

Dziś o 22 na wszystkich najważniejszych portalach poświęconych grom pojawi się też teaser gry Cyberpunk 2077. Jednym słowem, dla Platige - gruby dzień.

salut

t.

Kinematograf w końcu! Yay! :D

Fajny ten rebranding - tylko ciężko będzie się do nowego loga przyzwyczaić ;) A Key Arty super!

Przekaż Tomku gratulacje ekipie odpowiedzialnej za to.

Pozdrawiam!

Super. Przede wszystkim jednak cieszy mnie dostępność shortów, w końcu w łatwy sposób można nadrobić zaległości :)

Świetny pomysł ze stroną z shortami, czekałem na pełną wersję Kinematografa, dzięki!

zgeometryzowane logo 3Dmaxa...??.. może być....:)))... do czcionki spróbuję się przyzwyczaić, ale będzie bolało....:)))

Ciekawy rebranding. Choc stare logo PI przykuwało uwagę i dało się zapamiętać - może inaczej, łatwiej wg. mnie było skojarzyć nazwę z firmy z logiem. Ale to pewnie kwestia czasu co do nowego loga...

Nowa strona www bardzo konkretna. Gratuluję !!!

pozdro

czaps

Edited by czaps

Piękne przemiana. Prosto, surowo i czytelnie.

W 100% się zgadzam! Ale stare logo lepsze :)

ja z logiem mam odwrotnie niż tutaj zostało wspomniane. Choć przeglądam sprawy związane z PI to jednak starego loga nie kojarzę :P za to nowe uważam, że jest świetne. cała reszta zresztą również do mnie przemawia. dołączam do uradowanych kinematografem. zmiany na plus.

EDIT: ok. już pamiętam stare logo. nie wiem jak mogłem zapomnieć :P a jednak...

Świetna strona, gratulacje. Ekspozycja twórców na pierwszej stronie też zacna.

Gratuluje, naprawde bardzo ladnie i nowoczesnie. Nowe logo lepsze eg mnie.. trzeba tylko troszke poczekac zanim sie opatrzy :)

Świetna wiadomość i mnie najbardziej cieszą shorty. Po prostu to już był wstyd, co tu dużo mówić, kilka lat po premierze, filmy były trzymane w zakamarkach, a jest co oglądać. Teaching Infinity - o tym nie pisaliśmy zbyt wiele, jakoś nie miałem okazji też tego zobaczyć. Cieszy mnie w końcu oficjalny Kinematograf i Paths of Hate.

Ciekawe to z tym brandingiem. Tego się nie spodziewałem. Pierwsze skojarzenia mam z The Verge (jednym z moich ulubionych serwisów) (http://www.theverge.com/).

To PI zawsze mi się podobało, a po delikatnych zmianach bo ostatnio na stronach PI też było lekko szlifowane było naprawdę dobre. Nowe nie jest złe, ale pewnie chwilę potrwa, aż się przestawię. Mnie się font podoba chociaż tutaj naprawdę przez zbyt wiele lat patrzyłem na te stare wersje.

Świetnie przygotowany materiał z tym brandingiem.

Nowe znowu lepiej pasuje do działów: POST, FILMS, ACADEMY.

Ale w sumie tez lepiej pasuje do teraźniejszych czasów i faktycznie jest bardziej nowoczesne. O to chyba chodziło.

Edited by Adek

piękna robota :) kafelkowy układ stronki przywodzi mi na myśl windows8 XD

Logo jest ultranowoczesne i pewnie wlasnie takie skojarzenie Platige chcialo przeniesc na papier. Stare logo swietnie wiazalo sie ze skrotem nazwy firmy, ale co by nie bylo, nowe ma duzo wiekszego pazura.

Edited by Traitor

...ale po brandingu akcje PI mocno spadły.... długo nie trafia to na fronta.....:)))

to niedopuszczalne żebym miał tu na cokolwiek wpływ...:))))))))))))))))))))))

Edited by dziadek3D

Ale właśnie. Taka techniczna uwaga. Zapomniałem napisać o stronie. Jakoś nie miałem czasu przejrzeć strony głównej. Piękna robota. Duży plus za responsive'a, ale coś jest z nim nie tak na mobile. O ile otwierając stronę na desktopie, pomniejszam ją sobie, kolumny się zwężają, jest responsive to na telefonie (Stock Chrome Android) zupełnie tak jakby nie zmieniał układu pod urządzenia mobilne. Na tablecie podobnie.

Jak dla mnie swietnie wyszlo, materialy z tego rebrandingu super sie prezentuja - prosto i z klasa. Logo rowniez swietne, proste i nowoczosne

Profesjonalnie przeprowadzony rebranding, zgodnie z nowymi trendami, ładna strona, eleganckie logo. Na początku nie mogłem zrozumieć idei stojącej za takim logiem, ale po zobaczeniu case study (dzięki za to) na Behence zrobiło się to jasne.

Pogratulować.

Jednak Platige to Platige.. No gadajta se ludziska co se chceta..

Nowe logo rzeczywiście petarda. Bardzo podoba mi się powtórzenie zewnętrznego kształtu w środku logo.. Może to dawać pretekst do zabawy z nieskończonością;-)

Stare logo moim zdaniem było ok za czasów teledysku Niekochani Steczkowskiej.. Od kilku lat mam wrażenie trąciło trochę myszką.

Brawo za odwagę!!

Gdybym nie lubił zmian to pewnie bym marudził, ale jednak za logo duży plus. Idzie nowe, lepsze, odświeżone. Jeszcze większy plus za uwolnienie projektów, fajnie jest odświeżyć pamięć.

Materiał z Cyberpunk 2077 jest MEGA PRO - bardzo ładny obrazek i muzyka :) Widać też co jest mocną stroną PI.