Jump to content

Platige Image - zmiana wizerunku i inne nowiny.

Recommended Posts

"Firma dzisiaj przedstawiła proces rebrandingu jaki został przeprowadzony w firmie."

Zdanie roku.

Nowe logo mi się nie podoba. Pierwsze skojarzenie: Delta Force. Później jakoś nie mogłem zachować powagi patrząc na nie. Fakt, jest "męskie", mocne, solidne, dobitne, ale nie jest profesjonalne. Nie zapada w pamięć. Jest bardzo pospolite. Takie logo mógłby mieć sklep z odzieżą sportową (również bardzo dobry!), ale nie ogromna wytwórnia filmowa. Takie logo mógłby zaprojektować na ocenę bardzo dobrą student pierwszego roku grafiki projektowej. Ale nie profesjonalne studio dla profesjonalnej wytwórni.

Starsze logo podobało mi się o wiele bardziej.

Zanim polecą w moją stronę skorupki z napisem "troll" zaznaczę, że jako świadomy odbiorca mam prawo do własnej opinii. ;)

• Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kilka z reklam udalo mi sie obejrzec, a potem system wybral jedna i juz innych nie pokazuje...

Niezaleznie co klikne, ten sam klip wyskakuje.... (na Macu)

A swoja droga te plastykowe truskawy i inne gowniane garnki latajace troche

nie przystaja do renomy.

Moze zrobcie dwie strony - ambitniejsza i taka "dla klientow"?

na ffoxie nie działa vimeo na stronie. Niestety nie ma też zwyczajowego guzika Watch on Vimeo pod prawym klawiszem więc sobie nie poolądam. Moze to wynika z implementacji - mam flash blocka i na max3D też nie odpalają się, ale np. na vimeo już tak, podobnie jak na joemonster.

stare logo było do Katedry...!!!.. to do niskopiennych cinematiców do gier.... wiadomo gdzie idziemy... przerażająco smutne....!!!!

"Tylko się pan nie rozpłacz, bo się broda odklei".

Edward Sztyc.

"Tylko się pan nie rozpłacz, bo się broda odklei".

Edward Sztyc.

Hahaha dlatego mam Dziadka na ignorowanych żeby tych bzdur nie czytać, ale czasami jak ktoś zacytuje człeka to tylko się utwierdzam, że to dobra decyzja była :)

No to rzeczywiście gratuluję odwagi.. Ale dlaczego mieszacie w wasze logo politykę;-)

Dziś natknąlem się na tvp info na wywiad z Baginsem.. Przy okazji pani dziennikarka powiedziała, ze Tomek dostał Oskara.. Mam nadzieję, ze "antycypowała"

;-)

Dzieki za bardziej i mniej mile slowa. Znak jak kazdy moze sie podobac mniej lub bardziej,niezaleznie od tego zmiana dla tak silnie umocowanego graficznie klienta jest bardzo ciezka przeprawa i wyzwaniem.

Zapewniam tez ze dorysowanie kuleczki przy kazdym logo czy znaku opartym na prostej geometrii zaowocuje powstaniem jakiegos smiesznego ludka.

wszystko staralismy sie oprzec na amerykanskich brandingach ktore powstawaly w latach 60tych, ktore mimo uplywu 40lat nadal sa aktualne. Mamy nadzieje ze nowe logo, ktore jest rozwinieciem starego - posluzy bez tuningu przynajmniej kolejna dekade.

takze tez chcialem dodac ze strona jest juz daleko w lesie ale to pewien system ktory sie tworzy i bedzie to jeszcze plac zabawy przez kolejne miesiace. Tu tez wspomnieliscie i w odpowiedzi na to zdradze ze wersja mobilna jest w drodze. Wiec na wszystkich padach i androidach bedzie dzialac to niebawem jak zloto.

pozdrawiam

Dzieki za bardziej i mniej mile slowa. Znak jak kazdy moze sie podobac mniej lub bardziej,niezaleznie od tego zmiana dla tak silnie umocowanego graficznie klienta jest bardzo ciezka przeprawa i wyzwaniem.

Z ciekawości, czy to inicjatywa wewnętrzna czy jesteście jakąś zewnętrzną firmą i czy macie na koncie jakieś inne loga/brandingi dla dużych klientów? Można gdzieś poprzeglądać dorobek graficzny autora i pouczyć się od lepszych?

mam flash blocka i na max3D też nie odpalają się, ale np. na vimeo już tak, podobnie jak na joemonster.

Prosta rada - wyłącz flash blocka.

Pomysł i wejsciowy wyrpacowany krztałt na logo - spirala - bardzo dobry. Uproszczenie niestety nie daje rady. Przewraca się, i kuje w oko tym kującym same siebie kolcem.

Ale rebranding jak najbardziej na plus. Wreszcie żeby czytać o PI bede wchodził na strone PI.

P.s. nie mogłem sie powstrzymać:

logo-pi.png