Jump to content
biglebowsky

bigos w teczce

Recommended Posts

Z jedną osoba mi nie wyszło i do tej pory nie daje rady:)

Nie wiem ktory z was dwoch powyzej jest bardziej zepsuty, ale wiem za to ze nie potraficie liczyc. Nawet na palcach. W szkole szlo marnie co?

A wracajac do prac Nie umiesz malowac Bigu wg mnie. Lata nad tym siedzisz a robisz takie bledy jakbys zaczal malowac dwa lata temu. Co ja tobie bede pisal wiecej. Nie umiales malowac od lat. Mieszasz te kolory bez celu, plaskie monochromatyczne swiatlo, nie rozrozniasz warstw wszystko wyglada od ciebie zawsze jak zmiksowana kupa. Tematy wyizolowane zazwyczaj gdzies w centrum obrazu niezaleznie od danej pracy tak jakby bylo to stala niezmienna regula. Brakuje takiego polotu i wiekszej pasji do tego.

Edited by norden

Norden: Nie szukaj pomocy na forum graficznym! To nie jest atak na Twoją osobę i nie chcę Cię urazic. Pewnie pomyslisz, ze jestem ten bardziej zepsuty, ale przeczytaj na spokojnie z 15 ostatnich swoich postów na tym forum. Policz do dziesięciu i zrób to na spokojnie, poczytaj co i w jaki sposób piszesz do ludzi.

Nie siedzą mi w perspektywuie niektóre meble, ale jak sie domyślam nie o to w ćwiczeniu chodziło. Ile czasu zajmuje Ci mniej więcej taki rysunek? Z natury rysujesz na tablecie?

Tak, perspektywą nie zawracałem sobie głowy, gdybym chciał z tego robić pełnoprawny obrazek to bym poprawiał. Bardziej stawiałem na klimat i na szukanie charakteru w postaciach. Zwykle siedzimy aż bateryjki w companionach padną - 2-3h, często coś w domu poprawiam jeszcze żeby wstydu nie było:)

Pod koniec zeszłego roku miałem przyjemność robić kilka konceptów do krótkometrażowej hiszpaskiej produckcji. Na razie mogę upublicznić szerszemu gronu jeden z nich:

tumblr_oapyapr7tK1s37bqao1_1280.png

Dzięki za fronta, miło,

Drax: używam Companiona 2

Póki co mogę wrzucić takie skrawki wipowe z czegoś nad czym pracuję obecnie.

14063310_195258180888573_438143469_n.jpg?ig_cache_key=MTMxNzY3NjQ1ODA4NDQ2NTQ0Mg%3D%3D.2

13735981_1219740131392059_374947309_n.jpg?ig_cache_key=MTMwOTIyMzE3MjY1ODU5NTYyNA%3D%3D.2

13774573_574346846086180_1234732417_n.jpg?ig_cache_key=MTMwNjc0OTg4Mjc2NTYwNjc4Mw%3D%3D.2

Dobre te ostatnie, nawet bardzo dobre ;) Ty z tym światłem to tak z imaginacji (jesli tak to zazdroszczę skila) czy posiłkujesz się jakimiś refkami/3d ?

masz niezłe wtyki, garściami czerpiesz z nieskończoności.

translucencja na robaczkach dosłowne eye-candy, tak jak shader sera. kompozycje i storytelling równie przemyślane, co intuicyjne. ale to konturowy chłopak między kamienicami zasłużył na pokłon. motyl z refki? jest boski.

@Rafał, słodzić to ty umiesz :D Dzięki

@Graft, Zawsze mam spory zbiór refek. W tym wypadku nawet sam kobinowałem żeby robić makro okruszków chleba.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy