Jump to content

bigos w teczce

biglebowsky
 Share

Recommended Posts

• Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

swietna pracka, przyjemna kompozycja i masz bardzo fajną kreske, lubie jak ktos rysuje np chmury w ten sposób hm.. tak mysle, ze komiksowego klimatu mogloby tu dodac gdybys w paru miejscach spłaszczył cienie i namalował je twardo, a momentami moze nawet zakreskował jakieś cienie. Coś na zasadzie Przybysiowych ilustracji http://kulturaonline.pl/resources/pictures/2011/11/27/32884/large/L.jpg

z drugiej strony, byc moze wcale nie chcesz takiego komiksowego efektu, albo po prostu chcesz sie tam konsekwentnie trzymac stylistyki, tak czy siak pracka galanta C:

tumblr_nysd7bES5z1uqn21co1_1280.png

@Rozpu, mogę też rysować jak masa innych mega zdolnych ludzi:) ale generalnie idea jest taka żebym robił prace jak Wojtunik:) W moim odczuciu jak mam w planie bardziej malarskie wypełnienia to bogate kreskowanie się z tym kłóci. Bogata kreska -> płaski kolor, mało zdobień -> bogaty shading.

@Bart, niedawno zrobiłem kilka chyba lepszych obrazków niż biedronowe ale niestety zbyt prędko światła nie ujrzą;(

Bardzo ciekawy styl, również planuje stworzyć coś podobnego do swojego projektu w takiej kresce i shadingu. Mógłbyś zdradzić, w jakiej rozdzielczości pracowałeś nad tym obrazem? Widzę w tego typu pracach czasem ultra cienkie linie i się zastanawiam jakiej rozdzielczości użyć na wstępie, by potem po przeskalowaniu w dół wyglądało to tak dobrze jak u Ciebie.

Nie tyle ja co ja oraz Michał Urbański, bo jak wspominałem to z nim robione. Dokładnie to ja robię szkic do storybordu z walorem i rysunek, Michał robił shading i ja ewentualnie na koniec doszlifowywałem.

bitwa miała jakieś 6700 px szerokości, ja chyba nie schodzę z pędzlem poniżej 8px, mam ustawione tak żeby grubością udawały naturalne media.

Znaczy może podkreślę że to nie samodzielna robota a praca z Michałem Urbańskim. Ja odpowiadam za storybord i rysunek, on za shading, potem jeszcze czasem coś doszlifowywałem na koniec jak czułem potrzebę. Taki podział pracy żywcem z komiksów.

bitwa miała jakieś 6700 px szerokości, ja chyba nie schodzę z pędzlem poniżej 8px, mam ustawione tak żeby grubością udawały naturalne media.

eksodus to ponad 9k

tumblr_nzicdpfg3c1s37bqao3_1280.jpg

tumblr_nzicdpfg3c1s37bqao4_1280.jpg

dzięki za wrzut surrealizmu - Twoje pracki od zawsze inspirują. plastycznie, tak - ale głównie pod względem mega szerokiej interpretacji rzeczywistości wyłącznie widzialnej. robisz Panie wiwisekcję codzienności, wybierasz najbardziej znaczące składowe i lepisz z nich arcydzieła. pozdro!