Jump to content
Sign in to follow this  
FunneR

Która książka?

Recommended Posts

Witam! Mam w planach zakupić książkę dotyczącą grafiki komputerowej w 3ds max 2012. Jestem kompletnie zielony, więc jaką książkę polecacie na sam początek? 3ds Max Biblia, czy ćwiczenia praktyczne Joanny Pasek? Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem po co masz kupować akurat książkę, skoro tutoriale z netu (także te polskie) nauczą cię dobrze podstaw programu. Literatura przyda ci się kiedy będziesz potrzebować zgłębić bardziej zaawansowane funkcje programu. Na początek polecam ci tutki o 3ds max autorstwa bena tate'a ze strony cg.tutsplus.com - nauczysz się z nich modelować i robić porządne tekstury, co jest podstawą do tworzenia fajnych rzeczy w 3d. Warunkiem jest oczywiście znajomość angielskiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To co koledzy wyżej.

 

Ewentualnie jakbyś koniecznie chciał zacząć od książki to chyba lepiej Joanny Pasek jakieś podstawy maxa albo wstęp do 3ds max..nie wiem co oni tam mają teraz w ofercie. Z tymi książkami nauczysz się robić jedną czy parę gotowych scen na bardzo podstawowym poziomie. Biblia to spora kobyła, tam masz wszystkie najważniejsze funkcje po kolei wytłumaczone a nie robisz sceny krok po kroku ( z tego co pamiętam). tam jest chyba aż za dużo info jak na początek jednak jak się wprawisz warto mieć ją pod ręką.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy