Jump to content
Sign in to follow this  
tomplus

Tygodniowy Speed Modeling #76 - Sonda

Kto wygra?  

33 members have voted

1. 1. Kto wygra?

• Blesik
      5
    • TheAro400
      0
    • YetoKnight
      7
    • Paveu69
      21

Recommended Posts

Może nastepny jakiś temat to coś dwuznacznego żeby ludzie mieli większe pole do popisu?

Blesik plus za Mayke.

Pozwolilem sobie powiekszyc bo prawie przeoczyłem.:

30bh0m0oezny.jpg

Paveu69 ---? co Ty właściwie wymodelowałeś :D..... Wygląda jak radio.

Komp teraz w pudle, bo przez ostatnie 2 dni sie przeprowadzalem i teraz mam neta tylko z iPada ;p

Postaram sie dzisiaj urzadzic i najpozniej jutro wieczorem wrzuce jakis temat. Nie mam tylko pomyslu co by tu wymyslic...

Kiedyś był taki temat broń albo broń biała, sporo osób wtedy wzięło udział, możnaby powtórzyć.

Broń przyszłości czemu by nie :) ale nadal nie rozumiem zasad tego ;) jak mam udowodnić ze model robiłem tyle a tyle czasu :)

bawimy się w ten sposób, nie? więc po co oszukiwać, jak oszukuje to dla mnie nie zabawa, lubię uczciwe współzawodnictwo :)

Dokładnie, to zabawa przecież. Oczywiście można przeciągnąć robienie modelu do 5h i powiedzieć że się skończyło w 2,5h, ale wtedy czy jest sens w ogóle brać udział? Fajnie zobaczyć co ludzie zmajstrują w tak krótkim czasie i porównać do swoich prac.

Jak ja zaczynałem brać udział, a wcześniej jak tylko obserwowałem, to byłem zafascynowany jakie cuda można w 2h wykombinować i nie mogłem w to uwierzyć, a jednak trochę praktyki, kilka startów w tym umownym, luźnym "konkursie bez zobowiązań" i skill idzie do góry - w końcu o to tu chodzi przede wszystkim, moim zdaniem, i o zabawę ;)

Tak w ogóle dzięki za głosy i to tak wiele!

Podsunęliście mi trochę pomysłów, dzięki. Jutro wieczorem wybiorę i wrzucę temat, bo jeszcze siedzę na pudłach po przeprowadzce i jestem wykończony rozpakowywaniem :)

Jeszcze raz dzięki, do jutra!