Skocz do zawartości

Oscary 2013 rozdane


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nezumi - ależ to właśnie oznaki budzącej się normalności w branży. Zupełnie zwyczajnie zbankrutowała widocznie źle zarządzana firma. W innych branżach też znajdą się przykłady producentów świetnych produktów, którzy mimo utrzymania wysokiej jakości produktu upadli. To złożona sprawa.

 

Mi było trochę żal patrzeć na tą rachityczną demonstrację. Graficy to nie górnicy, żeby byli w stanie coś w ten sposób wywalczyć, a R&H to nie Tesko, żeby to zadziałało. Studia filmowe rozgrywają studia graficzne jak chcą i tak będzie jeszcze długo, bo studia graficzne nie mają wspólnych interesów. W pewnym sensie studia graficzne jadą na tym samym wózku co graficy. Jak zobaczyłem tą biedną demonstrację komputerowców to wyobraziłem sobie, że grube ryby z cygarami w zębach muszą zaśmiewać się do łez jak to widzą. Zresztą to jak muzyka ze "Szczęk" przerwała przemówienie a propos R&H na Oskarach dodało tej całej sytuacji dodatkowych , ironicznych znaczeń.

 

 

tak kompletnie nie na miejscu postu nie spodziewalem sie po polskim guru cg...

Brak slow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O już myślałem, że dyskusja nabierze rumieńców, a tu nagle zabrakło słów...

Może ktoś ma jakieś?

Czy coś już wiadomo, jak na przemysł filmowy i humory grubych ryb z cygarami wpłynęły zielone ikonki na twitterze i facebooku? I czy Chińczycy, tak jak Polacy, też ochoczo podłapali akcję? Bo nie śledzę fejsa ani 新浪微博

Edytowane przez Rotomonks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności