Jump to content
PLS

Postać 3d: Violet Wizard

Recommended Posts

Bardzo mi się podoba. Czuć w tym jakaś fajną historię. To pierwsze ujęcie jest bardzo filmowe, aż się prosi żeby postacie zaczęły się poruszać, kamera zrobiła odjazd i pokazała więcej sceny ;)

Gratuluję i zazdroszczę dużych umiejętności :)

Bardzo fajnie wyszło. Niepokoją mnie jedynie dłonie, ich proporcje, kształt. Wiem że to bardzo trudny temat.

superek - jak dla mnie drugi obrazek duzo lepszy :) - jakos taki bardziej wizardowy grymas ma

Jedna z najlepszych prac jakie ostatnio widziałem. Super klimat oraz wykonanie , wielki szacun . Z chęcią będę śledził twoje dalsze prace :)

Świetny deep ci wyszedł:) Jak kadr z filmu. Pozazdrościc!

Dzięki jeszcze raz za Wasze opinie. Faktycznie dużo osób mi mówi, że koleś wygląda jak Deep, niektórzy też porównywali go do Bono. Ja dłubałem go z głowy, na żadnym z nich się nie wzorowałem, samo tak wyszło:]

Włosy exportowales zbrusha? Chodzi mi dokładniej o krzywe.

Wlosy z ZB jako mesh.

Miazga, system aż mi się przegrzał jak to zobaczyłem, jakbym dał komuś kto nie ogarnia grafiki 3D to za nic by nie rozpoznał że to w 3D szczególnie starsze osoby ;p Dużo czas zajęło ci zrobienia takiego cudu ? Oczywiście 5 poszło ;) pozdr

phehe dzięki man;)) chyba mówisz tu o ludziach z mocną wadą wzroku;) Pytasz ile mi zajęło - nie wiem:D Dłubane czas od czasu po godzinach, bez jasno określonych konceptów. Myślę, że ok 4 tygodni razem z renderami. Np. w tym momencie mam inną rozgrzebaną postać, którą również chcę przedstawić na tego typu renderach. Na wolnym czasie staram się nią zająć, ale z tego co widzę długo potrwa jej dokończenie. Tak więc również nie będę w stanie dokładnie powiedzieć ile nad nią siedziałem bo robiona jest czas od czasu z doskoku. Na pierwszym miejscu skupiam się na obsłudze klientów, a jak czas i chęci pozwolą to dłubię dla siebie:)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy