Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

wrzucam wizualizacje małego budynku w trzech opcjach, koncepcja moja, wizualizacje również.

Cel - opanowanie post produkcji przy użyciu render elements. Przyjemnego oglądania.

wariant 1:

 

20135153.jpg

20135153.jpg

37288859.jpg

 

wariant 2:

 

48121084.jpg

 

88029291.jpg

 

wariant 3:

 

82166273.jpg

 

Komentarze mile widziane.

Edytowane przez mbudzko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Klimat na pierwszym i ostatnim ujęciu bardzo fajny, Chodnik kładzie wizualizacje za dużo go a na dodatek optycznie jest płaski warto by go zrobić dispacementem, liście mają za mocną saturacje i wyglądają jak by lewitowały, trawka wygląda jak ta stosowana kiedyś w kolejkach PIKO do makiet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-szy wariant chyba najbardziej mi przypadł do gustu.

Pozostałe są nieco nielogicznie rozwiązane - tu pionowa artykulacja, a gdzieś belki pod kątem (skratowania)... (jak w drugim wariancie)

 

W 3-cim trochę masz za daleko ujęcie, żeby ocenić co to za materiał jest na przylepionej fasadzie, która o dziwo! trzyma się powietrza - brakuje jakiegoś systemu mocującego go - to nieco zmieni wyrazistość pionowego podziału fasady . .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opini apropos skratowania się nie zgadzam, dodaje industrialnego charakteru, ma się wyróżniać na tle ortogonalnego układu okien.

W 3 -cim rzeczywiście zabrakło konstrukcji wsporczej, ale to jest koncepcja, a nie projekt wykonawczy - chodziło o przekazanie idei.

Powyższe w kwestii wyjaśnienia niedostatków. Tak czy owak jestem wdzięczny z życzliwą krytykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności