Jump to content
vizfellas

Katalogi oświetlenie [Free]

Recommended Posts

Witam wszystkich

Jak by ktoś potrzebował fajnych inspiracji do projektów mogę podesłać katalogi z oprawami i fajnymi zdjęciami z realizacji.

Tu macie linka do strony:

http://deltalight.com/#/home/

Od 2 lat jestem biernym użytkownikiem forum. Moje prace 3D związane są wyłącznie z oświetleniem wiec nie pokazuje ich tu bo byście mnie zjedli na śniadanie :)

Jak chcecie wersje papierowe katalogów podeślijcie mi na email dane do wysyłki to w miarę możliwości czasowych będę je wam wysyłał.

[email protected]

Jak potrzebujecie IES'y lub jakies info dotyczące projektowania oświetlenia tez piszcie zawsze z miłą chęcią pomogę.

Tu macie tez linka do naszego najnowszego LookBook'a możecie sobie zobaczyć gdzie nas używają :)

http://viewer.deltalight.com/lookbook-lb10/index.html

Pozdrawiam

Maciek

• Like 3

Dzięki vizfellas.

Dostałem katalog. Jest super, bardzo gruby, solidny i ciężki. Oglądanie aranżacji w katalogu a przeglądanie w przeglądarce internetowej to jednak dwa światy. Katalog na pewno przyda się do wizualizacji, tym bardziej, że Deltalight udostępnia bardzo dużo danych fotometrycznych IES.

Pozdrawiam!:)

Dzis dostałem egzemplarz, bardzo przydatna rzecz, porządnie wydana, na pewno się przyda. Do tego masa ies'ow na webie.

Dzieki vizfellas.

pzdr

Również właśnie dostałem. 3,5 kilo naprawdę porządnego katalogu.

Pięknie dziękuję! :)

Zaiste dobra rzecz. Ładne wydanie, inspirujące zdjęcia. Byle tak dalej. Szkoda że lampy ciężko dostać w Polsce.

Jak wydacie kolejny katalog - z chęcią też przygarnę :)

Wczoraj przyszedł. Księga grubsza niż encyklopedia :) Fantastyczna sprawa ten katalog. vizfellas wielkie dzięki! Jeżeli będą inne katalogi nieomieszkaj powiadomić:)

Również dotarł do mnie.

Piękna sprawa, profesjonalnie wydana. Zarówno świetnie posłuży jako katalog jak i baza inspiracji.

Pozdrawiam i dziękuję bardzo

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy