Skocz do zawartości

Trzecia zapowiedz Man of Steel


tmdag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

facet w rajtuzach i z loczkiem na czole... żywszy niż idee Lenina... i każdy powinien nosić rajtuzy w kieszeni bo nie wiadomo kiedy je wciągnie na siebie i zbawi świat....!!!!... składający się z myślących tylko o sobie i dbających tylko o własny zysk.. i to jest właśnie nadsurrealizm komercyjny....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D: ... no co ja mam powiedzieć, trailer świetny... teraz to dopiero mam smaka na ten film xD

 

@Leru

 

Teraz jego strój to zbroja domu El, przywdziewa się sama kiedy Superman chce, nie musi jej nosić pod ubraniem + ma dodatkowe ficzery xD

 

Choć nie wiem jaką wersję obiorą w filmie, a może wymyślą coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako czytaka komiksów od 10-tego roku życia cieszę się że w końcu ktoś na poważnie kręci filmy o ludziach w rajtuzach. Pamiętacie pierwszego Hulka, Spider-mana, Supermana - no kasztan na kasztanie. Ktoś powie, no tak, to było 25-30 lat temu... Głównie przez postęp technologi można się teraz skupiać na historii, a nie na tym jak zrobić żeby on chodził po pionowych ścianach. Film bez wiarygodności wewnętrznej bohatera zapada się. Snyder o tym wie i miejmy nadzieję opowiada historię przede wszystkim człowieka- a że kino efekciarskie bliskie jego serca jest - to przy okazji rozbije parę box officów. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności