Jump to content

Recommended Posts

Hej,

Kampania reklamowa się zaczęła wiec w końcu mogę podzielić się moją pracą :).

Pierwszy raz jestem w tym dziale bo przeważnie siedzę głęboko w architekturze... Miałem ostatnio przyjemność pracować przy promocji nowego jachtu firmy 180 South. Klient dostarczył model, a ja byłem odpowiedzialny za rendery i postprodukcję.

Wątpię, abym miał jeszcze kiedyś przyjemność pracować przy tego typu zleceniach, ale każda uwaga zawsze jest cenna i zapisana :)

Soft: 3dsmax + Mental, PS CS5

1

DkirWtR.jpg

2

N7lNdNL.jpg

3

qYSoHCg.jpg

4

e4mdvq5.jpg

5

CRciNoN.jpg

Strona reklamowa wykonana przez: "Nogal+Partners"

www.marinamikolajki.com.plb3wHasa.jpg

Dodatkowo niedawno zacząłem grupować portfolio na Behance, tak wiec zapraszam :)

Na razie tylko 6 projektów ale w wolnym czasie dodaję kolejne!

http://www.behance.net/konradwojcik

A na koniec dla ciekawych czyste rendery bez PSa

0adncUA.jpg

YGk4wCV.jpg

wXvEOgY.jpg

meUkdjF.jpg

Edited by mercedesslr

Wypasione to, najbardziej podoba mi sie render od przodu.

Btw. co robisz w Horsens? Bylem tam na erasmusie:d

Dzięki! :) W koniowie też byłem na erazmusie :) Potem wróciłem do Polski dokończyć inżyniera, a teraz mieszkam znowu w koniowie i pracuje w Aarhus.. Od września magisterka w Aalborg :)

Edited by mercedesslr

Piekna robota. W jednym miejscu strasznie widac klonowanie na fali (masz nawet na to zblizenie), ale to chyba jedyne do czego mozna sie przyczepic :)

Przepiękne, czuć w tym przestrzeń, piękną aurę, wilgoć wody, naprawdę wspaniała robota, która zasługuje na fronta. Kapitalne.

jedyne do czego mógłbym się przyczepić to że bym dodał trochę kropel wody na relingach itp tak to mistrz.

Widziałem na everach, zwariowałem przez ten rendering. Szokująco dobra jakość!

Świetna praca, wszystko idealnie siadło!

2 i 3 rewelacja!

Pierwszy też świetny ale prawa strona, dokładniej drzewa w tle i podklejka wody słabo się dopasowały i spłaszczyły obrazek.

Ludzie na 4 nie wyszli za dobrze a szkoda bo też super kadr i klimacik.

Jeszcze raz, świetna praca!

Pozdrawiam

Michał

Dzięki za wszystkie komentarze! Co do ludzi na 4 ujęciu wiem że średnio się wpasowali.. poprawiałem to i poprawiałem i niestety efekt cały czas był średni, a ja już nie wiedziałem co jest nie tak ;/...

Co do pierwszego ujęcia docelowo zrobiłem tam otwarte morze... ale jako że jacht reklamuje żeglugę śródlądową musiałem dodać trochę krzaków w tle.

to jest poprzednia wersja

c35Brtf.jpg

- - - Połączono posty - - -

Bardzo ładne. Jestem ciekaw czy statek też sam modelowałeś?

odpowiedź w opisie :)

Łał, chylę czoła. Fakt widać czasem w falach kopiowanie, ale niema co się czepiać. *****

Na jednym renderze, ujęcie od tyłu na przód, zabrakło tekstury na linach ;) przu końcówce.

Pracka piekna, przypominają się dawne lata i moja łodeczka!

te zarosla z prawej strony na pierwszym ujeciu kisznie wygladaja, a poza tym 5* jak otworzylem to bylem chwile w szoku ;) doba robota ;)

aa widze ze pierwotnie to bylo pelne moze, no tak lepiej zdecydowanie :)

Czy leci z nami pilot? ;) Brakuje mi pilota właśnie a cała reszta jak wycięta fota z żeglowania po Drawskim :D Miód. Jak się robi takie fale? Jak dla mnie wyczes. Tak poza nawiasem..jak byś w logotypie skośne linie litery K uformował w W to logotyp miałbyś jeszcze lepszy ;)

Zbychowaty co do fal to po prostu powycinany zlepek dużej ilości fal i wody, a na to wszystko maski, aby kolorki się zgadzały.

Co do loga to masz rację!!! :D podłubię przy nim w wolnym czasie :)

Ściagasz 10 stocków wody i tak dalej jeśli nie ma takich które ci się podoba zawszę możesz wyrenderować parę splashy z alphą i potem walisz tego dużo gumeczką gumkasz potem levele i gradient mapa żeby kolory wygładzić i gitara. zresztą jest sporo tutków jak to zrobić. Robi się jak wszystko inne w fotomanipulacjach.

Niesamowicie to wyszło. Kadry też*piękne zrobiłeś. A z tą wodą to mnie zaskoczyłeś, myślałem, że to jednak 3D. Niezły patent w takim razie jeśli to zlepek.

Genialne! Nietypowa tematyka, bardzo rzadko trafia sie na forum coś o łajbach :) a tu prosze! Widok z 'burty' świetny! Aż mi się zebrało na wymioty, bo mam chorobe morską ;). ***** i froncik! No i szacun za mentala!

Tylko jedno pytanko mam: ta woda to w Mentalu robiona czy photoshop?

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy