Jump to content
dziadek3D

Dziadowska teczka

Recommended Posts

Fajnie, że na jednym ze zdjęć stajesz się świętym :)

Mógłbyś, zamiast humanizmem, dzielić się dystansem z innymi.

Prace w twoim klimacie. Mi pasują.

Prosze nie miec mi za zle skojarzenie jakie mi sie pojawilo w glowie co do tych golych zdjec, ale

pierwsze o czym pomyslalem to o gasnacych gwiazdach Rocka ktore widzac ze swiat o nich zaczyna zapominac, wowczas

a to gola dupe pokaze na koncercie, a to napluja na zdjecie papieza albo standardowo wyleja wiadro swinskiej krwi na pierwsze rzedy widzow.

Ni mniej mi za zle tego skojarzenia, ale coz takie mi przyszlo i sie podzielilem nim na forum.

Pozdrawiam!

... jaka pustota... takie skojarzenia... proszę mi nie mieć tego za złe..... ja pokazuję Ty masz skojarzenia ... taka płaska wtórność.... co ja na to poradzę... :)))))... zwłaszcza, że masz to wpisane w pisnie jak ktoś coś.... a Ty ciągle...NIC...!!!...:)))))))))))))))))

dziadku, idzie trzecia wojna światowa. my młodzi nie mamy czasu oglądać błota i ślimaków. módl się za nas, bo walczymy z archontami i własnymi, chciwymi przodkami. nie jedzcie nic 12 godzin przed, ani po zaćmieniu słońca 21 sierpnia (nie róbcie kupy w trakcie!!!). PS jeśli można gdzieś kupić fizyczny nośnik z Twoją muzyką to napisz gdzie.

Nie ma niczego czego nie ma i jest tylko skrawek tego co jest, bo kto sieje ten nie zbiera... porządek rzędnych....!!...:)))

Ja jestem poza siatką rzędnych.

Tu moja muzyka - Elektroniczna Symfonika dla Jednoosobowych Plemion.....

całe 3h... na więcej nie pozwala układ.... więc starsze usuwam.

Jest to wszystko rejestracja gry na żywo... półżywego... oczy przestały działać przesiadłem się na uszy...:)))

czaję, czaję. dzięki za link, polubię ze swojego konta. będzie czego słuchać dziś w trakcie nie bycia sobą

.. w przyszłym roku przechodzę już nareszcie mutacje wsteczną...

więc zacznę też śpiewać jak 26 udająca 16-tkę....!!....:)))

na razie mojego nie da się słuchać.... jest dla Judymów.....:))))

.....kupa co 24h... i wystarczy... po co więcej... czekanie to dogmat... też wystarczy...

ja jestem... tylko starczy...:))))))))))))))))))))))))))

Dziadek, humanista ze mnie żaden ale polecam Ci, tylko nie patrz na wyświetlenia bo uznasz że komercha i nie warto.

[video=youtube_share;Uo50P7edIjc]

... ale.... że co polecasz....???... żebym tak samo kopiował Malańczuka, który kopiował kilkunastu panów, którzy robili podobne rzeczy przez ostatnie 50 lat....????

Ten gościu nie chce być sobą tylko się sprzedać jak poprzednicy..... odbiorca to dla niego tylko bankomat... dlatego muzyka od lat 70-siątych stoi, żeby nie powiedzieć.... kwiczy....:))))

Ja się tylko bawię w terapeutę... ale chory na nadgodziny może nie podołać......:)))))... tekst obecnie jest zbędny w muzyce tak jak dialog w filmie.... należy znowu zacząć od początku czyli od milczenia....!!!!!

Jeszcze raz... dlaczego mi polecasz... że mam się kierować w tą stronę i inspirować...????

Nie czujesz różnicy między tym co robię, a wtórnością propozycji... nie rozumiem tej Twojej propozycji.

Muzyka instrumentalna i pioseneczki z tekścikami to dwa różne światy.... jak ty to łączysz....???

Tylko nie pisz banałów w stylu... bo muzyka to muzyka....:))))))))))))

Mógłbym Ci polecić Roberta Frippa.... ale nie zaryzykuję...:)

Edited by agdybybyl

Widzisz nazywasz to pioseneczką z tekścikiem juz samo twoje podejście jest ignoranckie, nie wiem po co wdałem się znów w dyskusję z tobą. W każdym razie, pioseneczka którą ci poleciłem bo tak to masz odbierać wydaje mi się całkiem fajna i trafia w MOJ GUST MUZYCZNY. Dzielę się tym z tobą, ignorancie bo taką miałem ochote. Zrób z tym co zechcesz. Czołem

Niczym się nie dzielisz... to nie Twoja pioseneczka, a moja muzyka jest MOJA.

Takie... co tam twój.... ja mam większy samochód, tylko to jest nie mój wóz strażacki........:))))).

Do dyskusji potrzebne są argumenty i logika....!!!!...:)))))))