Jump to content

Animacja 3d : Squirrel Friend


Recommended Posts

Świetna animacja, wiewiórka sympatyczna i bardzo naturalne i żywe ruchy, tylko ogon miejscami trochę sztywny.

W pierwszym momencie myślałam że ta rycina to ślad ciała innej wiewiórki, która w jakiś nieprzyjemny sposób wparzyła w to drzewo.

Link to post
Share on other sites

Gratulacje. Niesamowicie to wyszło. Macie jakiś system mocapu dla wiewiórek. Coś więcej o animowaniu napiszecie. Wyszlo jak dla mnie bardzo realistycznie. A motyw z logiem, w pierwszej chwili nie zauważyłem, ale faktycznie. Będą dalsze przygody?

Link to post
Share on other sites

Nie było w tym żadnej filozofii szczerze mówiąc. Pomysł, prosty rig, ręczna animacja świetnego animatora Krzysztofa Kroka, Futerko wyczesane w maya przez Marcina Kluska "Bolka" i super zdjęcia zrobione przez Mariusza Sienko.

 

Mogę pokazać parę pasów z futra

 

http://3.bp.blogspot.com/-iCKfgo8b1oQ/UW1VRGLacuI/AAAAAAAAAT4/rudZXn-pYv4/s1600/passes.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-sH16K_cULKk/UW1VOQawwNI/AAAAAAAAATw/59bBAIqaSIo/s1600/maps.jpg

Link to post
Share on other sites
Gratulacje. Będą dalsze przygody?

Nie nie planujemy dalszych przygod z ta wiewiorka, a na making offy przyjdzie czas jak zrobimy cos naprawde fajnego. Narazie mocno pracujemy nad projektem "Magic Forest", do ktorego pokazywalismy ostatnio Teaser. Bedzie to film bardzo cukierkowy w swojej formie, jednak przedstawiac bedzie on problem uzalezniania od srodkow odurzających.

Tutaj przesylam link facebookowy z profilem wyzej wymienionego filmu https://www.facebook.com/magicforestmovie?ref=ts&fref=ts

 

Jeszcze raz dziekuje za mile opinie, to bardzo motywujace dla naszego zespolu, z ktorego osobiscie jestem bardzo dumny :)

Edited by marcool
Link to post
Share on other sites
swietne. Futerko troche pwnie mozna by podtwikowac, ale calosc w odbiorze bardzo fajna. Pytanko takie jedno mam , czy drzewo jest 2d czy 3d. Jezeli to tajemnica szefa kuchni to nie bylo pytania.

pzdr

 

Fragment drzewa przy dziupli jest w 3d, reszta jest nakręcona. Oczywiście nie ryliśmy w korze loga, dodaliśmy to w compositingu.

Cala trudność polegała na dopasowaniu ruchy kamery do wiewiórki, która jeszcze nie była wyanimowana, ale jakoś się udało. Najtrudniejszym wyzwaniem, było trafić na ładną pogodę :)

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy