Jump to content

Recommended Posts

Witam, chciałem się podzielić moim ostatnim projektem. Zacząłem go jako zadanie semestralne na akademii.

Dziękuję profesorowi za liczne dobre rady i nakierowania w tym najbardziej utrwaliły mi się :

"Po co to robisz? Przecież to nie jest ani grafika, ani lustracja komercyjna, jest po prostu takie nijakie, niczyje..."

"To jest taki - kicz sci-fi w stylu Bagińskiego, nie idź tą drogą"

i moja osobista wiśienka: " Ja nie wiem co ja przed chwilą powiedziałem, idę na fajkę". :)

Nie będę się rozpisywać na temat techniczny/fabularny. Fabuła jeśli taka istnieje to tylko pretekst, w zasadzie jest to taki test.

Cieszę się że udało mi się to zamknąć jakoś... Ogarnąłem w końcu magię "passów", zabrakło tylko ręcznego mazania po szescianach aby płynniej połączyć symulację 3d z grafiką 2d...

Link do projektu na behance:

http://www.behance.net/gallery/WallPath/9194555

[ATTACH=CONFIG]91138[/ATTACH]

Nie rozumiem przekazu - sześciany 3D, albo sprite'y lecą obok podmalówki ?

Wygląda to trochę jak długi test particli i kamery ruszającej się względem oteksturowanych cegłą ścian.

Oglądałem dwa razy i za pierwszym miałem wrażenie, że w kamerze mostek rusza się inaczej niż reszta sceny.

Bo ta animacja jest pusta - bez przekazu i to jest taki długi test, z tym że nie particli tylko rigid bodies robionych za pomocą bulleta - przez dynamice pod maye. ^.^ Particle mogą kolidować tylko kształtem kuli, więc na szescianach się to słabo sprawdza. To takie wrażenie, mostek jest długi i zaczyna sie blisko kamery, kończy tam gdzie podmalówka i sześciany.

Pozdrawiam. :)

• 1 month later...
  • 1 month later...

Dziękuję profesorowi za liczne dobre rady i nakierowania w tym najbardziej utrwaliły mi się :

"Po co to robisz? Przecież to nie jest ani grafika, ani lustracja komercyjna, jest po prostu takie nijakie, niczyje..."

"To jest taki - kicz sci-fi w stylu Bagińskiego, nie idź tą drogą"

To już o Bagginsie na ASP uczą? Chyba, że jednak chodziło o Beksińskiego;)

• 2 weeks later...