Jump to content

SKALA (animacja) - Update: Making-Of

Recommended Posts

UPDATE:

Krótki Making-Of

http://www.festivaldominuto.com.br/videos/33152

alternatywny link

O przygodach dwunastonogi zwyczajnej (dodecapus vulgaris) pod mikroskopem elektronowym.

Występują również skoczogonki (collembola symphypleona) oraz góralek (procavia capensis).

Muzykę i odgłosy przygotował Marek Truszkowski

Użyte programy:

Blender, Wings3d, Corel Photopaint

sem50.jpg

Edited by Ania

Hejka, jakos nie mam poczucia, ze to tradycyjjna animacja poklatkowa... ale i tak pieknie te penisy wskakuja w te waginy;) superasne i do tego klikajac prawym przyciskiem myszy aby cos zaznaczyc ;) Blender Rulez!!

Oj godne to, animacja godna.

Dla mnie to też są to penisy, ale Panowie, zwrocie uwagę, że jak to Dziadek pisał, a może też jest w to wyposażony, to nasze narzędzie przetrwało miliardy lat ewolucji i dalej jest niezastąpione. :-D

Cudna pracka. Ciekawi mnie jak uzyskałaś efekt poklatkowej animacji? Czy możne to przypadek albo niski FPS :/ ? No i dlaczego winga uzywasz? Kiedyś to jeszcze rozumiem, bo blender bardzo słabe modelowanie miał, ale teraz nie widzę sensu.

Marakesz - ta prawa mysz to pierwsze co sobie przestawiłam w Blenderze. Po tym już z górki.

jankazmierczuk - ale chyba z tego 3,5 miliardów nie mają takiego narządu i też im dobrze.

deshu - mam w planie następny stil, z trylobitem i dziewczyną http://www.ania.xibo.at/tmp/cam01.jpg w następnym czasie wstawie jakiś model do wipa.

JoseConseco - efekt nie był zamierzony, po prostu doszłam do punktu że nie chciałam już dalej szlifować, a jeszcze jest generalnie zanimowane ciut za szybko ponieważ się chciałam zmieścić mniej więcej w minucie. FPS 25. Wings bo fajny i szybki i wygodny :) Blender się poprawił, ale jeszcze do wingsowego poziomu nie doszedł i chyba nie dojdzie.

edit:

z przerażeniem stwierdziłam, że na niektórych komputerach (na moim starym laptopie) strasznie laguje i skacze :(

wygląda jak 10fps, a nie powinno.

wujek_kane - na 4:3 był powód, raz że do czarnobiałego lepiej pasuje bo to starszy standard, obrazy z mikroskopu też są często 4:3 albo kwadratowe, jakoś do całego konceptu bardziej to pasowało.

Edited by Ania
  • 3 months later...