Jump to content
Sign in to follow this  
EthicallyChallenged

TLOU fanart - EC

Recommended Posts

chyba G-dur gra ;P bardzo fajna klimatyczna praca-zastanawiam się tylko czy na gitarze nie trzeba wiecej odblasku od ognia -no chyba ,że nie lakierowana :)

Dzięki wielkie za komenty i sugestie. Na razie muszę odstawić prackę na bocznicę żeby nadgonić ze zleceniami, za parę tygodni spojrzę świerzym okiem i zobaczę co tam jeszcze wypatrzę. Te skały póki co zostawiam takie jak są teraz ale dzięki Grzesiek za rady. Urban, Ty sie znasz - czy na takiej "podrasowanej" gitarze dałoby sie grać? Bo się zastanawiam czy faktycznie nie zostawić tam tych nożyczek skoro sie kilku ludziom żart podoba ;]

summer_song12wip_by_ethicallychallenged-d6h7cve.jpg

Oj dałoby się, dało, nawet marsza na czyichś kiszkach :) Na pewno by to na wyważenie ani na sustain dobrego wpływu nie miało, chociaż bardziej by mnie już martwiło praktyczne zastosowanie tego przeciwko grzyboludom :d ale wydaje mi się że siła tego pomysłu tkwi w absurdzie :)) Jak Ty tego nie zrobisz, to sobie sam dofotoszopuję te nożyczki do finałowej wersji obrazka :d

Zarabista ilustracja! Kto wie, moze przy okazji konkursu skapnie ci jeszcze jakas posadka ;)

Wciąż uważam, że portret Ellie jest świetny. Bardzo dobre malarstwo. Ilustracja podoba mi się trochę mniej, ale też jest spoko. Natomiast portret Joela nie podoba mi się zupełnie. Światło, mdła kolorystyka, kiepsko zbudowana bryła. Zrobisz jak chcesz, ale Joela ja bym nie zgłaszał raczej.

Edited by mallow

Zarabista ilustracja! Kto wie, moze przy okazji konkursu skapnie ci jeszcze jakas posadka ;)

Dzięki! No, byłoby miło, aczkolwiek ja po cichu liczę, że zajrzy przez przypadek do mojego wątku kilku (niezależnie od siebie tu trafią) grubszych krytyków sztuki współczesnej, okrzykną mnie wspólnie (również niezależnie od siebie) nowym Hockneyem czy tam Picassem i będę mógł potem kasować po $1000000 od szkicu na serwetce. Jak już wierzyc w bajki to nie ma co poprzestawać na półśrodkach :D

mallow - nawet by mi przez myśl nie przeszło! Ta bryła - fuj! Można zgłaszać tylko jedną pracę i będzie to oczywiście ta z gitarą. Wszystko inne wrzucane do tego wątku to takie moje rozgrzewki i inne swobodne formy obcowania z tematem i nie mam zamiaru szanownego jury obrażać tymi niegodnymi ich wzroku paskudami ;]

(...)Można zgłaszać tylko jedną pracę i będzie to oczywiście ta z gitarą. Wszystko inne wrzucane do tego wątku to takie moje rozgrzewki i inne swobodne formy obcowania z tematem i nie mam zamiaru szanownego jury obrażać tymi niegodnymi ich wzroku paskudami ;]

Szkoda. Ta ilustracja jest spoko, ale portret Ellie naprawdę super namalowany. Bardzo szkoda, że tego też nie zgłosisz.

mallow - portretow ellie na necie jest od cholery, a nie widzialam jeszcze zeby ktos dal w koncu Joelowi gitare i pozwolil mu w koncu zostac piosenkarzem XD

great studies and awesome final picked design! i love it. :) it's the place at the end right? where joel helps ellie up and they see tommys town in the back? haha, her horse is alive again, or is it another one? great that he finally sings for her, such a peaceful atmoshpere and warm colours! great job :)

wielkie studia i niesamowity finał wybrał projekt! Kocham go. :) Jest to miejsce na końcu jest? gdzie Joel pomaga Ellie się i widzą Tomka miasto w plecy? haha, jej koń ożył, czy jest to jeszcze jeden? wielka, że ​​w końcu śpiewa dla niej, takie spokojne atmoshpere i ciepłe kolory! świetna praca :)

danke schön kopfstoff! I reckon it's very near the place you mentioned. As for the horse, it's Ellie's horse's long lost brother, sworn to continue his fallen relative's mission.

Koniec, wiecej juz nie ma sensu dlubac.

summer_song_by_ethicallychallenged-d6jz66k.jpg