Jump to content
artursadlos

The Last of Us FANART - Artur Sadłos

Recommended Posts

To jest jeszcze wip :O? wszystko malowane czy jakieś kawałki zdjęć też? :P

W niektórych miejscach są kawałki fot z których startuje i domlowuje cała resztę. Ale golych fot bez obmalowania raczej nie zostawiam. Bede jeszcze dopieszczal postaci i elementy pierwszego planu. Mysle tez nad sensowniejsza kolorkorekcją.

hey there artur! love the composition and colours, you really guide the eye with that disposal here, especially the lighting. it's awesome how the corpse connects with the environment! love how the fungus softened the material and how joels arm is covering ellie - is he embracing her or does he warningly holding her back?

great piece! :)

hey there artur! kocham składu i kolory, naprawdę kierować oko z tym do dyspozycji tutaj, zwłaszcza oświetlenia. to niesamowite, jak trup łączy się z otoczeniem! Kocham jak grzyby złagodził materiał i jak Joels pokrywa ramię Ellie - jest on objął ją i ma on ostrzegawczo trzymając ją z powrotem?

świetny kawałek! :)

Dobre, dobre, stylówa jak nie Twoja, co wcale nie jest minusem, fajnie wymachane, kompozycja mi się podoba... ładna galeria będzie z tego konkursu ;)

Drake grzybek? Lubię takie easter eggi :D Praca na wypasie i chyba mój faworyt. :)

Edited by pumax

Dzieki. Trochę się zmienia styl malowania. Ja nie przywiązuje się do jakiegoś sposobu. Ciągle "szukam". Ale to szukanie to po prostu robienie kolejnych prac bez zastanawiania się. A styl się sam robi :)