Jump to content
OMAM

Auto ban Dziadka3D

Recommended Posts

MariushO - nie wiem czy korzystał i generalnie mnie to nie interesuje. Chłop może być cyniczny i arogancki tak długo, aż bezpośrednio nikogo nie obraża. Ma prawo krytykować kogoś bez portfolio, ma prawo promować siebie i robić z siebie ostatniego polskiego artystę - to że wychodzi w oczach większości na głupka to dalsza historia ale powinien mieć prawo pisać co chce. Jeśli komuś to przeszkadza - ignoruje, nie odwiedza miejsc gdzie dana osoba przebywa - co w tym trudnego?

...Jeśli komuś to przeszkadza - ignoruje, nie odwiedza miejsc gdzie dana osoba przebywa - co w tym trudnego?

Wiec wszyscy przeciwnicy dziadka3d powinni skasować konta na max3d, bo znalazł się jeden ignorat większości???

Bzdury piszesz kolego!

jaras - z tego co wiem Dziadek chyba nikogo obraził personalnie. No chyba że ktoś czuje się zraniony jego subiektywnym zdaniem, że dzisiejsza grafika to tylko komercja i reklama :)

piko - no sorry ale trochę jak baba piszesz, popłaczesz się z powodu jednego trolla na forum bo jego działanie zmusza Cię do grzebania w opcjach i ustawienia "ignor"? Dziadek nie miał obowiązku żeby pisać Twoim zdaniem "normalnie" - ma prawo do wypowiadania się takie samo jak Ty czy ja i każdy "normalność" interpretuje na swój sposób. Ja 90% jego wypowiedzi ignorowałem przez ilość kropek, uśmiechów i wykrzykników które stosował - nie musiałem grzebać w opcjach i nie przeszkadzało mi to jakoś w przeglądaniu forum.

Z tego co pamiętam to paru userom pojechał ad personam.

W sumie geje też mają swoje parady i przedstawicielstwo w rządzie i w dupie mają to że większość społeczeństwa nie akceptuje dwóch gości liżących się na ławce w parku. Jeśli lubisz oglądać takie rzeczy to ok, możesz ich również olewać. Tylko że za chwilę będą chcieli dzieci adoptować i w szkołach otwartości i akceptacji (czyt. gejostwa) uczyć.

Taritor jesteś jednym z nielicznych - może nie próbowałeś dziadka za coś skrytykować :)

piko - no sorry stary ale co ma lobbowanie gejostwa w rządach do wolności wypowiedzi na forum? Ja też mogę napisać że w sumie to może pojedź do Chin albo Iranu jeśli boli Cię, że ktoś ma własne zdanie - tam takich trzyma się krótko.

jaras - z tego co wiem Dziadek chyba nikogo obraził personalnie. No chyba że ktoś czuje się zraniony jego subiektywnym zdaniem...

le-chu nie irytowałoby Cie to, gdybym w kazdej odpowiedzi do Ciebie specjalnie przekręcał Twojego nicka i dopisywał Ci na koncu literkę "j" ?? no offence - to tylko przykład ;)

nie poczułbyś że Cie obrażam personalnie? ;) widziałem ze dziadek robił tak kilku userom z premedytacją wiele razy (żenada) więc mogli sie poczuć obrażeni a inni (w tym ja) mogli sie poczuć zdegustowani i minusy leciały jeden po drugim az sie uzbierało - pomijam juz inne aspekty jego wypowiedzi

jaras - jeżeli za takie rzeczy nazbierał minusy na bana to spoko, ja się podpisuję. Mam jednak nieodparte wrażenie że chodziło o coś innego. Dziadek był mistrzem trollingu i zawsze dziwiłem się tym wszystkim ludziom, którzy próbowali wdawać się z nim w jakąś polemikę.

Jaras, no ale powiedz mi, jak to jest z tymi minusami, bo po prostu nie rozumiem:). Przeciez pisze, jak byk, ze minus to informacja, o tym ze inna osoba ma odmienne zdanie na temat wypowiedzi. Wiec ban za roznice zdan?

Traitor - nie wiem, nie jestem moderatorem i nie znam nowych mechanizmow forum, widocznie gdzies to scieka do jakiejs tajnej czary goryczy ;) poza tym podejrzewam ze tu bardziej chodzi o skargi i raporty na dziadka niz o minusiki

Jak widze to ta dyskusja nie będzie miała końca. Zwolennicy dziadka3d niech zaloza fanpage i forum z personalna akceptacja Daniela Zagórskiego, przeciwnicy będą się czieszyc ze spokoju na maxie3d i może w końcu tematycznych rozmow. No i ten temat(zalozony zapewne dla podpuchy) wkoncu zostanie zamknięty(...heh...pewnie ktoś otwozy wtedy następny i będzie dyskutowal o braku akceptacji ignoranckich zachowan!).

piko - no sorry stary ale co ma lobbowanie gejostwa w rządach do wolności wypowiedzi na forum? Ja też mogę napisać że w sumie to może pojedź do Chin albo Iranu jeśli boli Cię, że ktoś ma własne zdanie - tam takich trzyma się krótko.

To wolność i to wolność, tamta kontrolowana jeszcze praz ustawy w społeczeństwie, a my jako społeczność też mamy możliwość kontrolowania i decydowania z kim chcemy przebywać/dyskutować. Dlaczego mamy z tego nie korzystać? By nie ograniczać wolności jednego trola, a ograniczać wolność wielu userów.

To ja poprosze 500 minusow. Zobacze czy to tak dziala;)

Smialo, nie krepujcie sie, tym bardziej ze mam inne zdanie niz wiekszosc, i robie nieprzyzwoite filmy o kupach:)

To ja poprosze 500 minusow. Zobacze czy to tak dziala;)

Smialo, nie krepujcie sie, tym bardziej ze mam inne zdanie niz wiekszosc, i robie nieprzyzwoite filmy o kupach:)

Nie jesteś na tyle irytujący by tak zebrać.

No sorry ale dziadkowi do pięt nie dorastasz :)

[email protected] kliknelo mi się plus

- - - Połączono posty - - -

a teraz cofnalem...

a teraz minus....

no jednak działa...heheheh

To nie jest tak, ze dostajesz minusa, za zywota.

I kilka osob już pisalo wcześniej nie był minusowany za swoje odmienne zdanie tylko za sposób jego przedzstawiania i za sposób traktowania innych. piszecie, ze dziadek nie obrazal ad personam...czyzby?

Dobra dziadek dziadkiem ale ja też jestem minusowany w podobnym tempie. Tylko dlatego że uważam iż 3dsmax nie jest wart swej ceny na dzień dzisiejszy. I wydaje mi się że gdyby połowa forum musiała zapłacić za ten program by go muc dalej używać to by się solidnie zastanowiła czy naprawdę 3dsmax jest wart swej ceny. Czy kogoś obraziłem nie? Za co minusy? za odmienny pogląd. i za to ban?

• Like 1

Sam odpowiedziales na pytanie dlaczego dziadek zbanowany! To nie był człowiek do pogadania, tylko do forsowania swoich smiesznych teorii.

Ale ja uważam, że Dziadek, swoim notorycznym brakiem chęci do normalnej dyskusji, jak najbardziej zasłużył na bana :) Mam tylko wątpliwości co do systemu +/-. Wolałbym żeby takimi sprawami jak ban zajmował się moderator. Za łamanie regulaminu najpierw trzy upomnienia od moderatora, to nie skutkuje to wylot bez dyskusji ;)

@Kramon do charyzmy dziadka w trolowaniu to Ci brakuje sporo. Ty dostajesz minusy za brak zrozumienia tego co ktoś Ci pisze, co jest oznaka albo celowego działania, albo kompletnej nieumiejetnosci komunikacji. W jednym i drugim przypadku minusy zasłużone.

Ale ja uważam, że Dziadek, swoim notorycznym brakiem chęci do normalnej dyskusji, jak najbardziej zasłużył na bana :) Mam tylko wątpliwości co do systemu +/-. Wolałbym żeby takimi sprawami jak ban zajmował się moderator. Za łamanie regulaminu najpierw trzy upomnienia od moderatora, to nie nie skutkuje to wylot bez dyskusji ;)

A myślisz, ze nie dostawal upomnień? Tylko miał to gleboko w ....

A myślisz, ze nie dostawal upomnień? Tylko miał to gleboko w ....

Czyli to moderatorzy na za dużo mu pozwalali albo zabrakło odwagi do podjęcia trudnej decyzji o banie ;)

@michalz00 być może zabrakło takiej decyzji moderatorow, bo skargi leciały na dziadka dużo wcześniej. Ale ja bym nie winil moderatorow, bo ten, który podjalby taka decyzje pewnie bylby zszykanowany. Sam widzisz jaka tu dyskusja leci. Tak to został zbanowany decyzja większości. I to nie jest tak, jak pisales, ze kilka osob uwziela się na biednego dziadka i go zbanowali, bo jego jedna wypowiedz potrafila dostać 10 minusow, takiego rekordu nie uzyskal chyba żaden użytkownik maxa. Wiec jednak cos nie tak było z tym dziadkiem3d.

Moderator jest od tego żeby go nienawidzić bo na nic nie pozwala :P Ale przynajmniej porządek jest ;)

Dobra już powiedziałem w tym wątku wszystko co chciałem, kończę ten temat.

Moderator jest od tego żeby go nienawidzić bo na nic nie pozwala :P Ale przynajmniej porządek jest ;)

Dobra już powiedziałem w tym wątku wszystko co chciałem, kończę ten temat.

totalnie się nie zgadzam, dobry moderator to taki który potrafi zrobić porzadek a jednocześnie wszyscy go lubią. Każdy głupi umie banować i kasować posty czy wlepiać warny, ale rozwiązywać spory itp, to już nie każdy.

@Kramon jednym ze sposobow rozwiązania sporu, to ban, tym bardziej jak się ma do czynienia z upartym ignorantem, który nie slucha i nie pojmuje tego co inny mu pisze. Wiec uważaj bo może polubimy moderatora, który rozwiaże następny problem...;)))