Jump to content

Recommended Posts

Dalej ćwiczenia z anatomi.

Tym razem kredką, czyli bardziej tradycyjnie.

Btw. ciężko mi się*maluje tabletem bo rysik ślizga się po powierzchni jak marker po szybie przez co ciężko o precyzje.

Używam starego Wacoma Bamboo... / leżał w szafie chyba z 5 lat:) / i zastanawiam się czy w nowszych tabletach też tak jest czy trochę lepiej?

Jak jest z tym u was?

A może to taka specyfika pracy na tabletach?

i8e2.jpg

vm8f.jpg

ygg9.jpg

tn5eo.jpg

lsdy.jpg

Edited by _maSsy_

Co do anatomii, to niektóre ćwiczenia masz lepsze, inne gorsze. Często gdzieś jest trochę krzywo, gdzieś trochę proporcje zachwiane także walcz z tym dalej :)

Jeżeli chodzi o materiały to kulka z liścia wyszła zdecydowanie najlepiej.Naprawdę dobrze się prezentuje. Lewa jest taka nijaka, a prawa chyba moim zdaniem zupełnie nie taka jak powinna. Nie jestem pewien co chciałeś uzyskać, mam wrażenie, że miał to być materiał jakiegoś pordzewiałego metalu. Jeżeli tak to zdecydowanie brakuje tej metaliczności. Jeżeli miał to być beton z zaciekami z zardzewiałych belek, to również belki wcale nie sprawiają wrażenia, że kiedykolwiek były z metalu.

Także tak jak już pisałem ćwicz dalej :)

• 3 weeks later...

QbisieQ ta prawa kulka to miała być imitacja drewnianej beczki :) Stąd te zacieki na drewnie z pordzewiałych obejm metalowych. Ale skoro widzisz tam złom to znaczy że niezbyt dobrze udało mi się odwzorować materiał.