Jump to content

Recommended Posts

Może rzeczywiście więcej głębi by było, ale ogólnie trochę pojechałem perspektywę tutaj. Emejzing jak bardzo mózgownicę otwiera trenowanie czystej perspektywy na kartkach papieru - polecam.

A tutaj Wiedźminowo:

War%2BTorn%2BSunset2.jpg

WIP i chyba się zakopałem. To ten cudowny moment kiedy w pewnej chwili rysowania coś się przełącza w głowie i ilustracja przestaje mi się podobać. Jakieś sugestie? Na pewno muszę dopracować postacie, ale co jeszcze?

kh2a6PO.jpg

przekozackie rysunki, świetnie ogarniasz perspektywę, samochodziki cud miód malina

Hej! Taaaak ^^ To tę teczkę miałam na myśli ^^ Kojarzę jak najbardziej ;) Bardzo fajnie ciśniesz. Zarówno szkice, speedy jak i te bardziej dopracowane prace (post 188 - niezła faza ;)).

Te ostatnie rysunki w perspektywie. Kurczak, też trzeba mi takie rzeczy porysować (kiedyś rysowałam, teraz do tego staram się wrócić, ale... eee... za bardzo freestajluję :/). Bo to bardzo pomocne, a wcale nie takie proste. Tobie wychodzi to naprawdę nieźle - szczególnie samochody i samoloty. Swoją drogą - bardzo mi się podoba, że szkicujesz tradycyjnie. Uwielbiam tradycyjny szkic. Mam wrażenie, że on dużo uczy ;) Reasumując - świetna teczka :) Będę tu zaglądać :) Pozdro!

@tr3buh Dzięki, cieszę się, że widać postęp, bo właśnie nad perspektywą teraz pracuję.

@abbaart Te moje rysunki pojazdów to też jeszcze nie są takie typowo konstrukcyjne - można powiedzieć, ze pół na pół. Robie ja na razie bardziej żeby nauczyć się form, kształtów itd. i stosować je później do swoich, już w pełni sztywno i dokładnie konstruowanych rzeczy.

HKAMOag.jpg

gN5MW3H.jpg

W nowszych autach i bardziej sexy kształtach już zaczyna się trochę rozjeżdżać "eyeballowanie". A z samolotami to w ogólę się jeszcze jakoś nie lubię.

axgNYOS.jpg

Ale nie samą perspektywą żyję, więc obok zaczynam powrót do anatomii.

C6OC6E0.jpg

Edited by DraxMustHurt

Hej! Miło widziej, jak dobrze ciśniesz ^^

Fajnie Ci twarze wychodzą, co chcesz? :) Te na miniaturkach anatomicznych bardzo sugestywne i świetnie przedstawiające mimikę. A o kobitce już wiesz co myślę ;P

Masz smykałkę do tych pojazdów, coraz lepiej Ci wychodzą, aż miło popatrzeć. To teraz może jakiś wyrenderowany, do końca, co? ;) Myślę, że by wyglądał świetnie :)

Pozdrowienia!

Powoli i nieśmiało wchodzę w renderowanie :p Chociaż i tak jeszcze chce duuużo w perspektywie ogarnąć. Za wszelką korektę i krytykę będę mega wdzięczny, bo renderowanie to temat miejscami trochę bardziej "na wyczucie" niż perspektywa, którą po prostu trzeba wyryć.

5oUZHdp.jpg

w1UIbm5.jpg

ta67j8R.jpg

eYgtG9M.jpg

kMmKGh3.jpg

Dzięki za miłe słowa, ale do super to jeszcze 500 takich stron mi brakuje ;)

Trochę walczyłem z trudnościami czysto technicznymi tutaj. Nie mogę jeszcze przeginać ze skomplikowaniem obiektów bo się sypią.

rA2p28o.jpg

qm3mdZ1.jpg

NAuzjEA.jpg

Chsqhho.jpg

I trochę więcej szkicu wokół szkicu, work in progress. Cały czas kombinuję tutaj jak rozłożyć walory żeby uzyskać lepszą czytelność tego szkicu, cały czas coś mi nie pasuje.

4y32tOG.jpg

w dobrą strone to wszystko idzie. teraz tylko utrzymać tempo i za rok dwa będzie naprawdę super ;)

Dzięki Mathias, morale boost zawsze na propsie! ;)

Ostatnio siedziałem nad dwiema ilustracjami których nie mogę jeszcze wrzucić, poza tym dalszy rendering:

R1QP50c.jpg

1t4ZMZn.jpg

YMlXFhj.jpg

Bardzo fajna szamanka :) Trochę bym popracował nad anatomią (bark, przedramiona) i może trochę lepiej pokazał kierunek światła. Jeśli dobrze widzę to szamanka miała być schowana za skrzydłem? to też by się przydało to lepiej pokazać. Mały overpainting ode mnie >>over

Pozdrawiam

Edited by Varmer