Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zin, wiem wiem, dobrze że przypominasz mi o tym bo malujac odlatuje troche i chce szybko mieć efekt i robić nastepny obraz a tu powinien być wiekszy szacunek do obrazu, analizować, robić pomiary itd. Myslę że w końcu przysiąde nad czymś na serio. Może od przyszłego tygodnia coś trzasne.

Na ta chwile np mam taki zameczek i nie wiem czy na tym polega robienie perspektywy i czy mógłby ktoś powiedzieć czy dobrze to robie z tą siatką?

elQWJyC.jpg

 

studium z filmu:

dgaZWf6.jpg

skeletor z he mana:

Eyl8OYj.jpg

szkice:

9f3QAJg.jpg

R2WLqQZ.jpg

Nkk1v0C.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten rosiczkowy potwór jest świetny :D rosiczki są bardziej skuteczne jeśli są statyczne, dlatego jeśli tworzysz koncept potwora który ma mieć cechy owadożernych roślin, to lepiej go jakoś "przygwoździć do ziemi" (z logicznego punktu widzenia, jeśli poza wyglądem mógłbyś też naśladować tryb funkcjonowania takiego stworzenia). To tak na przyszłość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci dowiedz się co to jest "gestalt", abstrakcyjne postrzeganie kształtów przez człowieka to podstawa designu. Staraj się dywersyfikować kolory. Jeśli postać jest zielona, to próbuj kolorować ją używając kolorów pobliskich do zielonego, czy raczej koloruj różnymi odcieniami zieleni przechodzącej w delikatną żółć (cieplejszy kolor) tam gdzie postać jest oświetlona (o ile to ciepłe źródło światła), i w niebieski, tam gdzie postać jest w cieniu. Baw się też nasyceniem barw. Zabawa kolorem to duża frajda, a grafika wyda się znacznie bardziej głęboka i żywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności