Jump to content

Recommended Posts

• Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W końcu uporałem się ze wszystkim; tym samym bardzo dziękuję za wsparcie w wątku i wszelkie uwagi na temat postępu prac. Jak zwykle udział w konkursie był czystą frajdą, tym bardziej, że w tym roku został tak świetnie obsadzony. Bez względu na rozstrzygnięcie cieszę się, że udało mi się po dłuższej przerwie zrobić coś dla siebie, a przy okazji nauczyć czegoś nowego. Tak więc powodzenia i gratulacje na ręce tych, którzy sfinalizowali swoje projekty.

Przypomnę opis z pierwszego posta:

W świecie przyszłości, zatopionym przez morza i oceany, kontrolę nad naszą planetą przejęły ryby, praca ta więc będzie przedstawiać rybiego detektywa w swoim rybim biurze, rozpracowującego kolejną rybią zbrodnię.

detective_of_the_future_zps8adb1138.jpg~original

Jest parę rzeczy, które wyglądają średnio, na przykłąd koszula o grubości kartki papieru, czy niektóre materiały. Ale w całości wygląda całkiem fajnie.

Czy tylko ja jestem tutaj tak stary, żeby pamiętać serial Fish Police? ;)

Na początku nie doceniałem tej pracy, bo nie do końca gustuję w humorystycznych wariacjach na tematy, które mogłyby się obronić bez tego, ale tu chylę czoła. Szczegóły, smaczki (mapa, zdjęcia), wyraz "twarzy", poczucie humoru, wszystko tworzy tak perfekcyjnie skomponowaną całość, że pozostaje jedynie zatrzymać się, usiąść i patrzeć...

Super to wyszlo i powiem Ci, że na tle tych cyborgów, robotów i tym podobnych tworów, ktorych juz przesyt jest w kinie, to super nowe podejscie. Z humorem i swietnie wykonane. Czołowka jak dla mnie.

Super robota mookie. Oryginalne podejście do tematu, brak mechow, androidów etc. Jest kilka błędów technicznych, ale całościowo prezentuje się bardzo fajnie :) Dobry pomysł i przerażająca wizja przyszłości :D

Super praca :)

Widać kunszt w materiałach, teksturach, renderze etc. ale mi fantazji w interpretacji tematu trochę zabrakło. Tak... oczywiście jest. Czołówka jak dla mnie. Materiały to największy plus, świetnie się prezentują, aż się dziwię jak blender się udoskonalił. :)

W głosowaniu masz mój głos - to pewne! Absolutna czołówka, głównie za sprawą zrobienia czegoś innego niż robotyka i future-zabawki :)

Klimat miażdży i tyle! Mina detektywa - bezcenna. Za humor przybijam Ci wirtualną piątkę :D High five!

Pozdrawiam :D

• 2 weeks later...

Świetny pomysł i dobre wykonanie, bardzo mi się podoba twarz rybostwora, ma charakter. Ubrania trochę gorsze. Światło jest trochę zbyt równomierne, można było trochę śmielej zagrać mrokiem i ostrym światłem z lampy.

• 1 month later...

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy