Jump to content
mookie

[FD] Rybi detektyw

Recommended Posts

Hhahah znowu porządnie się zaśmiałem przy tej rybie. Czekam na finał mookie! Trzymam kciuki

W końcu uporałem się ze wszystkim; tym samym bardzo dziękuję za wsparcie w wątku i wszelkie uwagi na temat postępu prac. Jak zwykle udział w konkursie był czystą frajdą, tym bardziej, że w tym roku został tak świetnie obsadzony. Bez względu na rozstrzygnięcie cieszę się, że udało mi się po dłuższej przerwie zrobić coś dla siebie, a przy okazji nauczyć czegoś nowego. Tak więc powodzenia i gratulacje na ręce tych, którzy sfinalizowali swoje projekty.

Przypomnę opis z pierwszego posta:

W świecie przyszłości, zatopionym przez morza i oceany, kontrolę nad naszą planetą przejęły ryby, praca ta więc będzie przedstawiać rybiego detektywa w swoim rybim biurze, rozpracowującego kolejną rybią zbrodnię.

detective_of_the_future_zps8adb1138.jpg~original

od poczatku wiedzialem ze bedzie cos ze zwierzetami :), mega fajna pracka, 3mam kciuki!

Dla mnie faworyt, modele, textury, materiały, pomysł, detale wszystko git, oświetlenie świetnie nadało głębię obrazkowi, myślałem, że trochę bardziej zakurzysz dymem pomieszczenie, jest naprawdę mega...

Jest parę rzeczy, które wyglądają średnio, na przykłąd koszula o grubości kartki papieru, czy niektóre materiały. Ale w całości wygląda całkiem fajnie.

Czy tylko ja jestem tutaj tak stary, żeby pamiętać serial Fish Police? ;)

No dobra, żeby nie było tak cacy, to trochę się przyjrzałem i jedyne co mnie poraziło to faktycznie trochę niedopracowane ciuchy, widać segmenty i nie najlepsze zmapowanie :)

Na początku nie doceniałem tej pracy, bo nie do końca gustuję w humorystycznych wariacjach na tematy, które mogłyby się obronić bez tego, ale tu chylę czoła. Szczegóły, smaczki (mapa, zdjęcia), wyraz "twarzy", poczucie humoru, wszystko tworzy tak perfekcyjnie skomponowaną całość, że pozostaje jedynie zatrzymać się, usiąść i patrzeć...

Fajnie oddany klimat i praca wyróżnia się pomysłem :) Powodzenia przy ocenie!

Super to wyszlo i powiem Ci, że na tle tych cyborgów, robotów i tym podobnych tworów, ktorych juz przesyt jest w kinie, to super nowe podejscie. Z humorem i swietnie wykonane. Czołowka jak dla mnie.

ten mi się podoba, ewolucja zrobiła swoje i jest detektyw, historia i wykonanie. Chyba naj

Bardzo dziękuję za każdy komentarz!

Luki Luki - serialu nie znam, albo jestem za stary, albo za młody, jakoś mnie to ominęło.

Super robota mookie. Oryginalne podejście do tematu, brak mechow, androidów etc. Jest kilka błędów technicznych, ale całościowo prezentuje się bardzo fajnie :) Dobry pomysł i przerażająca wizja przyszłości :D

O kurde, świetna sprawa! I jeszcze moje ulubione rybie klimaty ;) (aż dziwne, że u mnie na rysunku nie leży gdzieś zdechła ryba :P).

Super praca :)

Widać kunszt w materiałach, teksturach, renderze etc. ale mi fantazji w interpretacji tematu trochę zabrakło. Tak... oczywiście jest. Czołówka jak dla mnie. Materiały to największy plus, świetnie się prezentują, aż się dziwię jak blender się udoskonalił. :)

W głosowaniu masz mój głos - to pewne! Absolutna czołówka, głównie za sprawą zrobienia czegoś innego niż robotyka i future-zabawki :)

Klimat miażdży i tyle! Mina detektywa - bezcenna. Za humor przybijam Ci wirtualną piątkę :D High five!

Pozdrawiam :D

Świetny pomysł i dobre wykonanie, bardzo mi się podoba twarz rybostwora, ma charakter. Ubrania trochę gorsze. Światło jest trochę zbyt równomierne, można było trochę śmielej zagrać mrokiem i ostrym światłem z lampy.

I proszę - Rybi Detektyw pojawił się w 3D Artist numer 66 jako jedno z Images of the month :) Ładnie :)

To się jeszcze pochwalę, że detektyw ryba zawitał do kwietniowego numeru 3D World w sekcji showcase (druk na dwóch stronach!).

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy