Jump to content
mstk

Character Animation Demoreel 2013

Recommended Posts

Nieźle.

Ten z liną na statku dziwnie wpada w linę (a raczej nie wpada w nią wcale, powinno być szarpnięcie).

Ten który ucieka przed potworem zbyt spokojnie suwa skrzynią, nie czuć żadnej paniki ani pośpiechu, a chyba wie że coś go goni.

Najbardziej mi się podoba pan balerina z nożem.

jakbys oswietlił sceny pod charakter wypowiedzi to reel miałby znacznie lepszy impakt. Ogólnie fajne, powodzenia z następnymi rzeczami.

kawał wyśmienitej roboty. jedynie musisz popracować jeszcze odrobinę nad dynamiką ruchów oraz zdecydowanie nad masą postaci, nie czuć jej prawie w ogóle. timingi masz dobre.

Dzięki wszystkim za uwagi - nie ma nic lepszego niż świeże oczy nad pracą nad którą się spędziło długie miesiące!

Łoł, ale reel świetny. Bardzo podoba mi się to, że zwracasz uwagę na animację kamery - nawet w powiedzmy statycznych ujęciach - dodaje to dużo realizmu. Chociaż i tak każda z postaci ma swój charakter, świetnie przedstawiony. Z przyjemnością zobaczę więcej!

Pozdrawiam :)

Guest Chrupek3D

super, niektóre momenty faktycznie powinny iść szybciej np. skok z masztu, ale wiadomo, że to tylko drobiazgi...

szkoda, że te kursy od iAnimate są za 999$ ..

jeśli chodzi o Twoje animacje to mi się bardzo podobają ! powodzenia w dalszej twórczości .

szkoda, że te kursy od iAnimate są za 999$ ..

Ale warto :)

Btw. doświadczenia nie mam ale czy przy otwieraniu drzwi on nie powinien tym łomem w drugą stronę dźwigni zakładać? W sensie, że pchać a nie ciągnąć?:)

Pozdro

Warto powiadasz :) Zobaczę i może również w to zainwestuję bo raczej nie ma nigdzie dobrej szkoły lub miejsca gdzie można się tego nauczyć w Poznaniu.

Łom powinien być pchany w stronę futryny czyli powinieneś pchać :)