Jump to content

Recommended Posts

Duży apdejt bo już więcej nie będzie. Następny będzie finałem.

UWAGA!!

Obrazki łacznie ważą 3,7 mb, więc zaczekaj obserwatorze, aż się załadują .

DETEKTYW

Zabrałem się za zmianę pozy podmiotu lirycznego, na mniej przypadkową, bardziej związaną z profesją (materiały dowodowe przegląda)

415bd109f55f27cf951cb2705f128cbd.jpg

5dede590ebc60c0fa383b6096ca91e18.jpg

tak mniej więcej wyglądał proces wyboru.

---------------------------------------------------------------------

KUCHARZ

Miał być gruby, ale nie za obleśny, bo by mi wtedy skradł obrazek.

20eba130138d627d750ee90668d6acf9.jpg

626f3774cabd3f7616f7615e820fa44d.jpg

Kucharek został zrobiony na bazie postaci detektywa

STUFF

Dorobiłem trochę stuffu. Na scenie nie ma już* żadnych obiektów pochodzących z internetowych bibliotek :)

*..kurde, jeszcze są pozostałe punkty bistro unoszące się nad ziemią

18132768736b09103eed6308fcea179b.jpg

TEKSTURY - WĄTEK ELEARNINGOWY

Adek gdzieś wspominałem o tym, że wątki WIPowskie służą również kształceniu, więc wrzucam makingi z dwóch tekstur. Nie będę ukrywał - deska do krojenia uciapana mąką napawa mnie dumą. Jedna z moich lepszych tekstur ever!

8a82be0438d60532476c2189d9dbad3d.jpg

deska

6246828e703ac9c71d37d0f812c9e0ba.jpg

d07c899ab2c69387948d3ba255b94639.jpg

Stolik. Serduszko dodałem specjalnie..."Do końca świata i o jeden dzień dłużej" ;) Pewnie pojawi się jeszcze więcej smaczków Made in Poland.

f3158e0c0d8911f139794a33b83e3e35.jpg

BRUDNOPIS

fc1320e87af3c11dbd98183d4dd74bb3.jpg

Czym jest brudnopis w moim procesie produkcyjnym odsyłam tutaj

Na razie jest ściernisko ale będzie SanFransisco, a w szczególności jak wjedzie armia moich resoraków z czerwonymi światełkami, oraz wyteksturuje wszystko + podmienię niektórę obiekty na finalne Póki co Brudnopis powiedział mi bardzo ważną rzecz - Plac Defilad musi być cały betonowy (bez zieleni) i wielokondygnacyjny (to co widać to google maps)

Paleta barwna... hmm, no nie wiem czy zostanie takie zielonkawe czy będę odtwarzał tą z wcześniejszych testów (do wychaczenia w wątku), będę nad tym myślał od weekendu. Na razie chciałem zbudować środowisko, w którym mógłbym oceniać czy tekstury siedzą kompozycyjnie (np. deska nie siedzi). Jak się ogląda w pełnym wymiarze kątem oka to wygląda obiecująco.

Edited by STRZYG
  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wietrzę nosem, że w finalnym poście zobaczymy zwycięzcę konkursu. Wygląda to bardzo profesjonalnie, kadr, modele, zalążek tekstur (nie łatwiej było pobrudzić mąką deskę w domu?), wszystko na równym i wysokim poziomie.

@ zerocool-wolomin - samochód czeka jeszcze druga rundą. Jeśli prześwit i finalne refleksy nie załatwią sprawy to radykalnie przemodeluje

@mrhoho - w myślach czytasz man

@ Biolo_idiota - podwozie z napędem future jest w fazie produkcji, więc dostanie bryka lekkiego kopa :)

STRZYG, najbardziej przemawia do mnie pozycja detektywa środkowa prawa, ale ta, która jest na razie też jest fajna.

Mam pomysł, ale za to jeden: co byś powiedział na to, żeby... porobić dziury w gruncie i w ten sposób stworzyć wrażenie, że Warszawa jest dużo głębsza? A to, co interpretujemy jako Pałac Kultury jest zaledwie zwieńczeniem bardzo wysokiej wieży?!

co byś powiedział na to, żeby... porobić dziury w gruncie i w ten sposób stworzyć wrażenie, że Warszawa jest dużo głębsza? A to, co interpretujemy jako Pałac Kultury jest zaledwie zwieńczeniem bardzo wysokiej wieży?!

hahahah!!!! no nie mogiem:D Dokładnie coś takiego mam zamiar zrobic. Już od jakiegoś czasu planuje pogłębienie. dosyc duże będzie, z kilkaset metròw w głąb. Telepaci na tym forum :DD

No i klops :/

Kilka godzin temu jeszcze myślałem , że się uda ale wiem , że nie o godziny chodzi a o dni . Można by wystawić aktualny stan, ale to nie jest coś pod czym mógłbym się z czystym sumieniem podpisać, poza tym wystawienie nieskończonej pracy byłoby nie fair w stosunku do ludzi , którzy swoje rzeczy pokończyli. Trudno, brałem taką ewentualność pod uwagę gdy zdecydowałem się na "no limit". Najgorszą rzecza jaką mogę zrobić to uznać aktualny stan za końcowy i zdewastować czas, który w to wpakowałem. Wiem, że robię dobrze :D

Widzimy się niedługo w dziale wip, czuję konkretną kosę. Poniżej mały wycinek, z dedykacją dla Marcina Przybyłka, bo pewnie jest/był ciekaw jak zrobiłem "dziury w ziemi" ;)

17599707f9789d5f194167e615236236.jpg

Edited by STRZYG