Jump to content
rino

[FD] Fuzja umysłów

Recommended Posts

Świetna praca - jak dla mnie podium gwarantowane. Dobrze, że wybrałeś wersję bogatą w kolory, bez nich całość straciłaby swój urok. Gratuluję efektu końcowego i trzymam kciuki ;)

Fajna historia z jajem, plus wykonanie na super poziomie.

Wielkie dzięki za komentarze, mam świadomość że tego rodzaju humor nie każdemu pasuje, tym bardziej cieszą mnie pozytywne opinie - aż się chce za kolejny projekt zabierać :)

@ JoseConseco - tydzień przed końcem to była praca na 200% normy więc na szczęście jakoś się wyrobiłem, a poza tym lekka spina czasami jest motywująca :)

@ jerzzz - hehe, jakbyś napisał o tym wcześniej to bym pieseła nazwał "Miszcz" i napisał mu to na obroży :)

Bardzo fajne, u mnie do podium zabrakło chyba tylko czytelnej stylistyki. Wydaje mi się, że przy tej konwencji potrzebne by była większa saturacja i kontrasty, ale konkurencja jest niesamowicie mocna w tym roku. Na niewykalibrowanym monitorze praca wygląda u mnie lepiej. Tak czy siak bardzo dobra praca. Gratuluję. + Kuna ;)

@ kotisded - dzięki, z tym nasyceniem niestety muszę przyznać Ci rację, w domu robiłem na nieskalibrowanym dellu, później jak odpaliłem w pracy na niedawno kalibrowanym monitorze to widać nieco braki w nasyceniu, nie jest to różnica duża ale mimo wszystko jest zauważalna.

Bardzo komiczna praca, świetne detale. Można się wpatrywać.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy