Skocz do zawartości

[FD]News-Paper (FINAL)


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super praca, jedyne co mnie trapi to czytelność pomysłu. Gazeta z otworami sama w sobie nie pozostawia złudzeń do czego służy. Brak jest natomiast skupienia na oczach obserwującego bądź na obiekcie obserwowanym, żeby mieć pewność że obserwacja trwa w tym konkretnym momencie. Dla mnie to wygląda bardziej jakby detektyw miał obserwować, ale jakiś artykuł przyciągnął jego uwagę, przez co postać w całym swoim roztrzepaniu zaczytała się w gazecie. Tak czy siak pogratulować "lekkości" scenki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOLYYYY SHIIIIIIIIT ! Masakra.

W czym to renderowałeś ? bo kompo pewnie w nuke :) Jest na prawdę super, chociaż motyw z kamuflażem w postaci gazety nie jasny w pierwszej chwili.

Pododzenia w bitwie !

 

Dzięki !

Dzięki tez za colorcorection który podesłałeś wcześniej

render w coronie, ale sam render jest dosyć prosty i myślę ze w innych vrayach tez by dało rade. tyle tylko ze jestem zakochany w coronie , głownie z lenistwa

 

Cudeńko. Nad kabelkami tylko bym posiedział, coś z rozmyciem nie gra - bo rozmywając się są też pogrubiane, przez co trochę się oko gubi, trudno ocenić odległości. Flara subtelna i świetnie działająca. Wyciągnę od Ciebie coś na jej temat?

 

Kolorki, kompozycja, temat - śliczne...

 

Powodzenia, pozdrawiam!

 

Dzieki. Racja, poprzednia wersja ma mase bledow czysto technicznych.

flara znaleziona w googlach, przymaskowana i lekko zgamowana, https://dl.dropboxusercontent.com/u/32574806/High-quality_lens_flare_rendering.png

Niestety wszystkie pluginy do robienia flar sa strasznie ochydne albo startrekowe.

 

jest moc!

 

10 qrwa znakow(dlaczego nie da sie tego zmienic???)

Dzieki

 

Prezentuje się fantastycznie, to już koniec? :)

Nie :D. Mialem zamiar zrobić 3 wersje kolorystyczne, w koncu stanelo na 2.

 

Świetna robota, jak już wcześniej napisałem, pomysł jest czaderski. Jedyna rzecz, która mi przeszkadza, to taka cukierkowatość tego finalnego renderu, z braku dobrego określenia, napiszę, że jest nazbyt "blink-blink", może to kwestia postprodukcji, może kolorów. A może tak miało być i kropka.

 

Swietnie to wyglada, jednak rowniez uwazam, ze https://dl.dropboxusercontent.com/u/32574806/wip5_.jpg wyglada bardziej klimatycznie. Byc moze to kwestia zbyt mocnego dofa i zbyt mocnej saturacji.

 

 

troche tak mialo byc, naogladalems ie konceptow z lat 80' i mialem zajawke na swiecoce chromy kiczowate kolory itp.

ale jeszcze jestem za cienki zeby to oddac tak jak np syd mead

 

Syd_Mead_Palm-Springs_2006.jpg

 

majstersztyk !

 

 

 

Jest kapibara :-) ....

A że tak spytam, tło to bitmapa, czy też 3d?

 

kapibara musi byc.

3 glowne budynki to 3d reszta to glownie lasso tool z PS i matte painting na chmury, niebo.

 

Jesli moge wyrazic swoje odczucia ;) ten ostatni obrazek z zachodem slonca jest zbyt "busy", pierwsze rendery ze strony 2, o wiele lepsze, czytelniejsze i klimatyczne, w ogole pierwszy obraz bez textur najlepszy, az sie chce wzrokiem przesledzic caly kombinezon, ktory sam w sobie cos tam opowiada, a przynajmniej powinien wyrażać jakis design/styl/charakter. Na ostatnim obrazku z tego calego sprzetu zrobila sie jedna nieczytelna plama+niezrozumiałe dziury w gazecie. Gazeta swoja droga do poprawy, najlepiej z referencji prawdziwej gazety, bo ta wyglada jak robiona na kolanie za 5 dwunasta, to jak sie wygina jest slabe. Po za tym kto czyta dziennik o zachodzie słonca :) Moze to jest wschod.. ale to znowu za wczesnie na gazete o tej porze. Dlatego obrazek z 2 strony jakos mi sie kleił lepiej :D, sorry za przydlugi post ale ta praca ma fajny potencjał wiec moze cos jeszcze z niej wycisniesz ;)

 

Dzieki, jak widac uwage o oswietlniu i gazecie wziolem do serca i wcielilem w zycie

 

 

 

 

IMO - te otwory zbyt równiutkie może bardziej postrzępione ? jakby wytargane w gazecie

 

Dzieki, otwory sa wyciete nozyczkami, ktore detektyw schowal w kieszeni

 

żażdrościcie żwycięsztwa!

 

nie przesadzajmy :) dzieki :)

 

Hehe dopiero teraz zauwazylem, ze kogos podsluchuje przez podlaczony kabelek. No chyba, ze prad kradnie:)

Super, dopiescisz i bedzie win:)

 

Fajnie, taki smaczek , ale fajnie ze zwrociles na to uwage. calosc w sumie opiera sie na pomysle ze kogos obserwuje i podsluchuje.

 

Faktycznie gdyby nie JohnZi to nie wiem czy bym zauważył to ze on podsłuchuje cos, moze jakis inny kolor tego kabelka czy coś żeby było widać lepiej?

Tak czy inaczej praca na wypasie.

 

Dzieki :)

 

Masakra... Świetnie to wygląda. Faktycznie ten ostatni obrazek nieco stracił na klimacie - chyba fajniej prezentował się troche zdesaturowany etc. Też dopiero teraz zobaczyłem, że kogoś podsłuchuje :)

Jak dopieścisz wszystko to będzie blastoise.

 

Dzieki :)

Dopiescilem ;)

 

Wow mógłbyś pokazać nam mesh jestem bardzo ciekawy jak wyglądają takie extra projekty.

 

mesh kolesia jest w wczesniejszych postach. Podziele sie tez malym patentem na szybkie opedzanie budynkow

3d.jpg

 

textura( nad ktora spedzilem znacznie wiecej czasu niz powinienem) na bazie tego maska ktora sluzy jako displacement + pas reflection na okna i bliki

 

QUOTE=Marcin Przybyłek;1195076]No rzesz jasna cholera! Piękne!

 

Dzieki

 

świetna grafika. Ten kabel to chyba pod ręką powinien wisieć, ale mogę się mylić ;)

 

A to taki kabelek ktory akurat wisi na rece :):)

 

Wygląda świetnie :D Jest postęp hehehe :cool:

 

Dzieki

 

rozumiem ze ostatni up to finał? czy jeszcze bedziesz siedzial nad tym?

 

Mial byc jeszcze 3ci ale si enie wyroilem niestety :/

 

Gratulujemy nominacji. Praca weźmie udział w kolejnej części konkursu.

Do dnia 28 lutego 2014 roku (28 lutego, 23:59:59) można kontynuować pracę nad nią.

 

Dzieki :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mega, super klimat. ;)

 

Dzieki :)

 

rewelacja... wersja słoneczna rownież powala... fajny design, pozdro

 

Dzikie :)

 

A strzelisz takiego makingofa jak kiedyś? A najlepiej jeśli to możliwe to wrzuć takie ogrooomne drzewko z Nuka :D

 

Makingofa nie planuje, nie mam za bardzo czasu juz, a sama praca nad ilustracja po pracy mnie lekko wykonczyla. im czlowiek starszy to bardziej ceni czas po pracy.

A drzew prosze bardzo :)

 

drzewko.jpg

 

 

według mnie poprzednia wersja była lepsza.

 

Dzieki :)

 

tak patrzę i patrzę... i widzę, że czeka mnie jeszcze dłuuuga droga ;) Perfekcyjna plastyka jak dla mnie - miękka, wszystko się przegryzło..balsam po prostu.

 

Bez przesady :) Kibicuje rowniez od poczatku Tobie i mam nadzieje ze zdazysz :)

 

Świetnie Tadek. Super kolory i klimatycznie mi się bardziej podoba od jaśniejszej wersji.

 

Dzieki :)

 

sam nie wiem, która wersja lepsza..

 

może po prostu obie są wyśmienite

 

Obie sa :D

Dzieki

 

ciężki wybór...

 

ja zagłosowałem na słoneczną, bo przez te blinki wydaje mi się być bardziej wypukła

 

Obie są mega.

 

Wolno zapytać ile w nich jest z 3D? :P

 

Dodalem troche blikow do wersji zimnej.

 

Tak jak pisalem, postac, morek i duze budynki w tle sa 3d.

 

Dzieki :)

 

 

A nie mogą być dwie wersje? Przecież ten obraz jest piękny i taki i taki. Na miejscu twórcy dałbym po prostu dwie. Czy tak może być? (cholera, powinienem znać regulamin). Tak czy owak - jestem za dwiema wersjami ;).

 

Dzieki. Ostatecznie wybralem zimno.

 

W ankiecie zimno rowniez wygrala 24:12.

Moze tez dlatego ze ciepla jest bardzo nie wykonczona

 

Słoneczna jest bardziej dynamiczna jak dla mnie. Głos oddałem.

Dzieki :)

Jak dla mnie słoneczna, głos poszedł.

Dzieki :)

decyzja nie jest prosta ale jednak zimny

:)

Zdecydowanie zimna lepsza:)

 

Tak tez mysle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzieki wszystkim za pomoc !!! :)

Juz koniec i do zobaczenia w nastepnej bitwie.

 

 

Final:

 

 

 

Tytuł: News-Paper

Autor: ttaaddeekk

Opis: Pewne rzeczy nigdy się nie zmienią jak i pewne ludzkie cechy. Mogą zmienić się warunki , świat i jego wygląd ale nasz sposób działania i poruszania się w nim będzie niezmienny.

 

final_v002.jpg

Edytowane przez ttaaddeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła, prześwietnie. Światowy poziom moim zdaniem, jak okładka filmu czy książki. Sam szedłem w podobny pomysł, ale nie udałoby się skończyć, więc nie wystartowałem nawet, a... to nawet dobrze bo tak dobrze pewnie bym nie zrobił i byłby wstyd ;)

Rewelacja. Mam od ciebie już trzecią tapetę chciałem powiedzieć. U mnie egzekwo pierwsze miejsce z Quentinem- patrze, patrze i nie mam pojęcia, która praca lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności