Jump to content
RaVirr

[FD] Retrospekcja- Finał

Recommended Posts

Dworzec szybkiej kolei w najniżej położonej części miasta- doszło tu do potężnej eksplozji. Na miejscu pojawia się detektyw z urządzeniem retrospekcyjnym.

FINAŁ:

future_detective_by_ravirr17-d74k5l2.jpg

Edited by RaVirr

Zmiana kadru, pomysł ten sam. Podmalowałem trochę walorowo by było wiadomo o co chodzi ;)

Untitled-1_zps7048d337.jpg

Pomysł mi się podoba. Czekam aż to wykończysz trochę bardziej. Trochę jeszcze popracuj nad tymi konstrukcjami z tyłu bo jeszcze na bardzo się zlewają(brak głębi moim zdaniem). I dodałbym tam jakieś okna malutkie żeby lepiej pokazać skalę( bo widzę, że umieściłeś tam rodzaj takiej autostrady która jest mała więc wnioskuję, że jest to daleko od pierwszego planu).

Ps: Jak wrzucasz te prace, że widać je bezpośrednio a nie trzeba otwierać załącznika?

Część, dzięki za sugestie. To dopiero szkic kolorystyczny więc wiele się zmieni ;) Póki co chciałem zaznaczyć plany i bryły.

Wrzucam obrazek na zewnętrzny serwer (photobucketa) i później wrzucam tutaj. Kopiuje bezpośredni link do zdjęcia (z końcówką .jpg) i wstawiam między Untitled-2_zpsebf9c46a.jpg

nie wiem dlaczego, ale zdecydowanie pierwsza koncepcja wydaje mi sie lepsza - może dlatego, że więcej się tam dzieje? albo to ta "komiksowa" brudność pędzli mi bardziej pasuje. poczekam, aż pokażesz coś jeszcze :)

Ciąg dalszy, teraz detektyw powinien być mniej płaski. Wciąż zastanawiam się nad designem "twarzy":

Untitled-5_zps4e9c3b20.jpg

Wziąłem się za miasto i oddzieliłem kolorem projekcię od teraźniejszości ;)

Untitled-6_zpsd8f76582.jpg

Skromny update na koniec dnia (choć nie wiem czy jest sens wrzucania postępów prac bo ilość odpowiedzi nie powala).

Poprawiłem głowę i dodałem na niej parę szczegółów, których z tej odległości nie widać. Zamgliłem też dalszy plan i dodałem ludziki.

Untitled-8_zps092eed66.jpg

bardzo fajnie wyszło, podoba mi się klimat, przypomina mi stary francuski komiks którego nazwy niestety nie pamiętam

noo teraz na pewno nie jest płasko. bardzo duży progres od moich ostatnich odwiedzin

idzie to w dobrym kierunku

Skromna wieczorna wrzuta. Zdefiniowałem miasto i całą resztę i biorę się za detal:

Untitled-13_zpsb3f7cabe.jpg

super domknąłeś kadr po lewej u góry. świetne półtony i bardzo ładny geometryczny zabieg na prawo od postaci, ale twarz bym rozświetlił, gubi się w dymie ;) powodzenia!

Dzięki, zgodnie z sugestią podświetliłem twarz ;)

Wykrzesałem trochę czasu i wrzucam postęp:

Untitled-14_zps66d1b73f.jpg

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy